reklamı kapat

POPÜLER

Captain America Chris Evans Avengers 4 açıklaması

Captain America yıldızından veda gibi görünen Avengers 4 açıklaması

Avengers 4 ile ilgili açıklamaları heyecanla beklerken, Captain America rolündeki Chris Evans Twitter’da bomba etkisi yaratan bir veda yazısı paylaştı.

Advertisement

Bazı sahneleri yeniden çekilen Avengers 4, işin çekim aşamasını tamamen bitirmiş gibi görünüyor. Iron Man’den sonra serinin en “ağır toplarından” Captain America için ise yeni film pek umutlu değil gibi. Chris Evans, dün Twitter üzerinden paylaştığı ve bir vedaya benzeyen açıklamasıyla interneti tabiri caizse “kırdı”. Ünlü oyuncunun açıklaması ise şu şekilde: “Avengers 4’ü tamamladık. Bu günün çok duygusal bir gün olduğunu söyleyebilirim. Bu rolü 8 yıldır canlandırıyor olmak benim için bir onur. Kamera önündeki, kamera arkasındaki ve izleyiciler arasındaki herkese bu muhteşem anılar için teşekkür ederim.” Bu açıklama nereden bakarsanız bakın bir veda gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Captain America, Avengers 4’te ölüyor mu?

Sıkı takipçiler hatırlayacaktır, Avengers 4 filminde kahramanlarımızın büyük fedakarlıklarda bulunmaları gerekebileceği dile getirilmişti. Ana rollerden en azından birinin ise öleceğine kesin gözüyle bakılıyordu. Hatta Iron Man’in ölümü için çok fazla teori dahi bulunuyor. Ancak öleceğine kesin gözüyle bakılan tek isim Iron Man değildi. Captain America’nın da sık sık bu filmle beraber Marvel Sinematik Evreni’ndeki mecarasının biteceği konuşuluyordu. Tüm bunların üzerine Chris Evans tarafından atılan bu duygu yüklü tweet eklenince, hayranlar artık Captain America için yolun sonunun geldiğine inanıyor.

275 binin üzerinde yorum alan tweet’in ardından hayranlar #ThankYouChrisEvans hashtagiyle Evans’a vedalarını dahi gerçekleştirdi. Kimsenin büyük bir şaşkınlık yaşamadığı tweet, bilinen ama yüksek sesle söylenmek istenmeyen bir durumun ilanı gibi çoğu hayran için. Tabii Marvel cephesinde herhangi bir onaylama gelmediğini hatırlatalım. Evans’ın şirketle olan kontratının detayları ise bilinmiyor. Evans, mart ayında verdiği bir röportajda kendi karakteri için şimdilik 2019 sonrası herhangi bir plan olmadığını kaydetmişti. Evans’ın Apple’ın çevrim içi yayın servisi için hazırlanan Defending Jacob isimli yeni dizisinde rol alacağını da biliyoruz. Ayrıca ünlü aktör, Daniel Craig’li Knives Out filmi için de anlaşmaya vardı.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War fragmanı