reklamı kapat

POPÜLER

Captain America

Captain America yıldızının heyecan verici yeni dizisi

Disney’in Marvel dizileri, Netflix’in Diablo’su derken Apple da kendi projelerini geliştiriyor. Captain America karakteriyle özdeşleşen Chris Evans‘ın Apple için çekeceği dizi belli oldu.

Son olarak Avengers: Infinity War filminde Captain America rolüyle izlediğimiz Chris Evans, ilginç bir proje ile mini bir dizinin başrolünü üstlenmeye hazırlanıyor. Apple’ın Defending Jacob isimli yeni dizisinde başrolü üstlenecek olan Evans, aynı zamanda dizinin baş yapımcısı da olacak. Dizi “limited series” olarak geçiyor. Yani muhtemelen Netflix’in Maniac’ı gibi tek sezonluk bir mini dizi bizleri bekliyor. Bir uyarlama olacağı bilinen dizi, 2012’de basılan ve hızla popüler olan William Landay imzalı aynı isimli kitaptan uyarlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Defending Jacob’ın konusu

Hikaye merkezine 14 yaşında bir çocuğun babasını oturtuyor. Bölge savcı yardımcısı olan Andy Barber, 14 yaşındaki Ben Rifkin’in ölümünü araştırmaya başlıyor. Rifkin aynı zamanda Barber’ın oğlu Jacob’ın da sınıf arkadaşı olarak biliniyor. Başlarda pedofili olan Leonard Patz’ten şüphelense de ipuçları Barber’ı Jacob’a doğru götürmeye başladığında işler değişiyor.

Sürükleyici bir suç öyküsünü anlatan bu hikayede Evans, Andy Barber olarak karşımıza çıkacak. Projenin Evans için bir diğer önemi ise, ünlü aktörün 2000’den bu yana herhangi bir televizyon dizisinde “düzenli oyuncu” olarak yer almamış olması ki bu noktada küçük bir hatırlatma yapalım; benzer bir durum Henry Cavill için de geçerli. Netflix’in Witcher serisinde başrolü üstlenen Cavill, 2007’deki Tudros’tan bu yana televizyon dizilerine el sürmemişti.

Defending Jacob’ın şimdilik ne zaman yayınlanacağı veya çekimlerine ne zaman başlanacağı belli değil. Ancak ana yapımcı ve başrolle anlaşıldığına göre bu ilginç hikaye ile ilgili daha detaylı bilgilerin gelmesi yakındır.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War fragmanı