reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Netflix Diablo dizisi

Netflix’ten beklenmedik Diablo dizisi

Disney, kendi çevrim içi yayın servisini kullanıcılara açmak için gün sayarken Netflix, büyük ismin kendi platformunu terk ettikten sonra oluşacak boşluğa bambaşka büyük işler koymayı planlıyor. Blizzard’ın ikonik oyunlarından Diablo, Netflix serisi oluyor. Diablo dizisi için ilk ipuçları ortaya çıktı.

Çevrim içi yayın servisleri arasındaki rekabet önümüzdeki aylarlar giderek kızışacak. Çünkü Disney, aralarında Star Wars ve Marvel yapımlarının da bulunduğu, elinin altındaki tüm büyük işleri barındıracak bir yayın servisi açmaya hazırlanıyor. Hal böyle olunca şu ara bu pazarın “en büyük ismi” konumundaki Netflix için işler biraz karışıyor. Orijinal yapımlarını daha iddialı ve etkileyici hale getirmeye çalışan popüler platformun yeni işi ise Blizzard imzası taşıyor. Firmanın geçtiğimiz aylarda Diablo için açtığı “iş ilanı” oyunun hayranlarına yeni bir oyun gelebileceğini düşündürtmüştü. Daha fazla yanılamazdık herhalde…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Diablo Netflix serisi oluyor

Önümüzdeki dönemlerde karşımıza çıkacak olan Hellboy reboot’unun yazarı Andrew Crosby’nin paylaşıp sildiği tweet’i diziyi açık etti. Hellboy yazarı, Netflix’in Diablo animasyonu üzerine çalıştığını açıkladı. Projenin yazarlığı ve yöneticiliği için görüşmelerde son aşamaya geldiğini kaydeden Crosby, projeyi açık etmiş oldu. Ancak şunu da unutmamak gerek, Crosby henüz bir anlaşma imzalamış değil. Yani dizi hala yapım aşamasından oldukça uzakta. Crosby ve platformun anlaşması halinde dizinin yapım aşamasına başlanacak. Bir başka dedikodu ise dizinin “R rated” yani yetişkinlere yönelik yapılacağı yönünde. Ayrıca yapımın animasyon olacağını da tekrarlayalım.

lginizi çekebilir

Daredevil 3. sezon tanıtımı