reklamı kapat

POPÜLER

Netflix

Netflix’ten Barack Obama’ya beklenmedik teklif

Bugüne kadar pek çok Netflix yapımından bahsettik. Ancak bu seferki yapım biraz farklı. Çevrim içi yayın servisinin yeni projesi eski Amerika Başkanı Barack Obama‘dan gelecek gibi görünüyor.

Son dönemlerde popülerliğini iyiden iyiye artıran Netflix, görünen o ki oldukça ilginç yeni bir proje hazırlığında. New York Times tarafından ortaya atılan iddiaya göre Netlfix, eski Amerika Başkanı Barack Obama ile yeni bir içerik için görüşüyor. New York Times’ın kaynaklarına göre bu içerik Obama’ya Beyaz Saray sonrası insanlara ulaşabilmek için yeni bir global platform yaratacak. Teklifin henüz son aşamada olmadığı belirtiliyor. Ancak şu anki haline göre çevrim içi yayın servisi Barack ve Michelle Obama‘yla beraber bir içerik üretecek. Söz konusu içerik için ödenecek ücret ise belli değil. Sadece Netflix’te yayınlanacak olan bu içeriğin bölüm sayısı ve konusu da yine bir muamma.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Barack Obama ve Netflix anlaşması

Söylentilere göre Barack Obama’nın yer alacağı içerik direkt olarak Amerika Başkanı Donald Trump’a cevap niteliğinde olmayacak. Hazırlanacak içeriğin daha çok “ilham veren hikayeler” olabileceği belirtiliyor. Çevrim içi yayın servisinin dünya genelinde 117 milyon abonesi bulunuyor. Bu yeni projenin ne kadar ses getireceği ise daha anlaşma sağlanmamış olmasına karşın merak edilen detaylar arasında. Şimdilik Barack Obama’yı platformun bir diğer içeriği olan; David Letterman‘ın sunduğu My Next Guest Needs no Introduction programının ilk bölümünde konuk olarak izleyebilirsiniz.