reklamı kapat

POPÜLER

star wars

Disney’den Star Wars dizisi müjdesi

Birkaç sene önce Disney ailesine dahil olan Star Wars dünyası her geçen gün genişliyor. Daha kısa bir süre önce şaşırtıcı bir gelişme yaşanmış ve Game of Thrones‘un yaratıcılarının yeni bir üçlemeye imza atacağı ortaya çıkmıştı. Şimdi de Iron Man‘in beyaz perdeye taşıyan ismin Star Wars dizisi için kolları sıvadığı açıklandı!

2015 senesinde J.J. Abrams‘ın beyaz perdeye taşıdığı The Force Awakens‘tan beri yeni projelerin ardı arkası kesilmiyor. Ana hikayenin yanı sıra geçmişe dönen hikayeler de anlatılıyor. Bu projelerin en yakın örneği ise mayıs sonunda vizyona girecek Solo: A Star Wars Story olacak. Üstüne biri Rian Johnson‘ın elinden çıkacak iki farklı üçlemenin geliştirildiğini biliyoruz. Kısacası bu efsanevi dünya giderek Skywalker ailesinin hikayesi olmaktan uzaklaşıyor. Farklı karakterlere doğru yayılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Detaylar sır gibi saklanıyor

Iron Man fimiyle Marvel Sinematik Evreni’nin başlatılmasına yardımcı olan Jon Favreau şimdi de Star Wars’a el atıyor. Lucasfilm‘den yapılan açıklamaya bakılırsa Tony Stark’ı sinemaya aktaran başarılı isim bu sefer hem yapımcı hem de senarist görevi üstlenecek. İsmi belli olmayan proje Disney tarafından kurulacak internet platformunda izleyici karşısına çıkacak. Senaryoya dair detaylarsa sır gibi saklanıyor. Kimin veya kimlerin hikayesinin anlatılacağı bilinmiyor. Detayların paylaşılmasını merakla bekliyoruz.

Star Wars The Last Jedi fragmanı