reklamı kapat

POPÜLER

star wars

Star Wars dünyasına Game of Thrones dopingi

Orijinal üçlemeyle gönüllerde taht kuran Star Wars dünyası genişlemeyi sürdürecek gibi görünüyor. Son olarak Game of Thrones’u ekrana taşıyan David Benioff ve D.B. Weiss‘in yeni bir seri için kolları sıvadığı ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi efsane seri önce orijinal üçlemeye devam eden yeni hikayeyle izleyici karşısına çıktı. Ardından bu dünyanın geçmişe dönen hikayelerle daha da genişleyeceği anlaşıldı. Rogue One: A Star Wars Story‘nin ardından Solo: A Star Wars Story geliyor. Bunun yanında The Last Jedi için kamera arkasına geçen Rian Johnson‘ın bambaşka bir seri üzerinde çalışıldığı biliniyor. Görünen o ki bu projeler Lucasfilm için yeterli olmamış. Stüdyo Game of Thrones‘un yaratıcılarıyla anlaştıklarını, yeni bir seri için çalışmaların başladığını duyurdu. David Benioff ve D.B. Weiss‘in yeni bir seri üzerinde çalıştığınız Lucasfilm’in başındaki Kathleen Kennedy duyurdu.

“David ve Dan günümüzdeki en iyi hikaye anlatıcıları arasında yer alıyor. Onların karakterleri derinlemesine ele alış biçimleri, hikayeye derinlik katmaktaki başarıları ve yararttıkları mitolojinin zenginliği Star Wars’u yeni, cesur alanlara itecek. Bunun için oldukça heyecanlıyız.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıklamadan da anlaşıldığı üzere yeni seriye dair açık bir bilgi paylaşılmıyor. Hikayenin kahramanları, olayların geçeceği zaman veya çekimlerin ne zaman başlayacağı belli değil. Ancak itiraf etmeliyiz ki Game of Thrones ekibinin bu seriye el atmasını heyecan verici bulduk. Umuyoruz ortaya beklentileri karşılayacak bir iş çıkar.

İlginizi çekebilir