reklamı kapat

POPÜLER

Star Wars 9

Star Wars 9’dan büyük sürpriz geliyor

Beyaz perdenin en ilgi gören serilerinden biri olan Star Wars dokuzuncu filmiyle devam etmeye hazırlanıyor. Yeni serinin üçüncü filmi bizleri fazlasıyla mutlu edecek bir sürprizle geliyor.

Disney tarafından satın alınan Star Wars dünyası son zamanlarda sayısız yeni proje duyurusuyla karşımıza çıkıyor. Yeni üçlemeler, solo filmler ve dizi çalışmaları derken bu serinin adını anmadığımız gün geçmez oldu. Fakat buna rağmen en fazla dikkat çeken serinin ana üçlemesi olmaya devam ediyor. Star Wars The Force Awakens ile başlayan macera dokuzuncu filmle birlikte son bulacak. İsmi belli olmadığı için Star Wars 9 ismiyle andığımız proje cephesinden heyecan uyandıran bir gelişme ortaya çıktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aslına bakarsanız bu durum bir süredir konuşuluyordu. Son olarak Solo A Star Wars Story ile beyaz perdeye taşınan Lando Calrissian geri dönüyor. Üstelik bu karaktere tekrar Billy Dee Williams hayat verecek. Gelişme henüz resmi kaynaklar tarafından doğrulanmadı ancak haberin kaynağı The Hollywood Reporter. Hollywood filmleri konusunda güvenilir bir kaynak olan bu internet sitesi içeriden bilgi aldıklarını ifade ediyor. Keri Russell‘ın da gizemli bir rolle karşımıza çıkacağı filmin 20 Aralık 2019‘da vizyona girmesi bekleniyor. Bakalım Billy Dee Williams’ın dönüşü nasıl olacak?

İlgili video

Solo: A Star Wars Story fragmanı