reklamı kapat

POPÜLER

AnTuTu

AnTuTu’ya göre haziran ayının en popüler Android akıllı telefonları

Geçen hafta 2018 Haziran ayının en güçlü Android akıllı telefonlarını paylaşan AnTuTu, şimdi de aynı ayın en popüler modellerini yayımladı. Kullanıcıların beğenileri üzerinden oluşturulan liste, sürpriz bir lidere sahip

Direkt olarak AnTuTu uygulamasını kullanan kişilerin verdikleri oylar ile oluşturulan listenin başında Sony Xperia XZ Premium yer alıyor. Yüzde 96 oranında pozitif yorum alan telefon, kullanları oldukça memnun ediyor gibi görünüyor. Baktığımız zaman ikinci sırada Meizu Pro 6 Plus yer alıyor. Üçüncü ve dördüncü sırayı OnePlus 6 ile Xiaomi Mi Mix 2 alırken, devamında Xiaomi Mi Note 3, Xiaomi Mi 8, Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy S8+ karşımıza çıkıyor. Listenin sonunda ise Xiaomi Mi Max 2 ve Redmi Note 4X yer alıyor. Birinci ile onuncu telefon arasında yüzde 6’lık bir fark bulunuyor.

AnTuTu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AnTuTu’daki 2018 Haziran ayının en güçlü Android akıllı telefonlarını hatırlarsak

10 modellik listenin en üstünde Xiaomi Black Shark yer alıyor. İkinci sırada karşımıza Vivo NEX S modeli çıkıyor. Üçüncü sırada fiyat performans oranı oldukça yüksek OnePlus 6 bulunurken, dördüncü sırayı Türkiye’de merakla beklenen amiral gemisi Xiaomi Mi 8 alıyor. Devamında Smartisan Nut R1, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi Mix 2S, Samsung Galaxy S9, Sony Xperia XZ2 ve Snapdragon 835 işlemcili oyun telefonu ZTE nubia Red Magic’in yer aldığı liste, sonuncu cihaz haricinde modeller arasında aşırı büyük bir performans farkı olmadığını da gösteriyor.

İlgili Video

İşte Asus ROG Phone