reklamı kapat

POPÜLER

Android

Fiyat performans oranı en yüksek Android telefonlar [Haziran]

AnTuTu, geride bıraktığımız ayın en güçlü Android telefon modelleri listesi sonrasında fiyat performans oranı en yüksek Android telefon modelleri de paylaştı.

Bu listeleri bünyesinde yapılan testler üzerinden oluşturan AnTuTu, 2020’nin altıncı listesi yani haziran ayı listesiyle fiyat performans oranı en yüksek Android telefonları da karşımıza getiriyor. Bu listeyi farklı fiyatlara bölen firma, 213 dolara kadar olan kısmın liderliğini Redmi Note 8 Pro‘ya veriyor. 284 dolara kadar olan kısmın liderliğinde ise Redmi 10X 5G oturuyor. 429 dolara kadar olan üçüncü bölümde ise liderlik yine bir Xiaomi modelinde yani Redmi K30 Pro‘da bulunuyor. 641 dolara kadar olan kısmın lideri Xiaomi destekli Black Shark 3 oyun telefonu olurken, 641 dolar ve üstündeki ise lider Xiaomi Mi 10 Pro konumunda yer alıyor. Fiyat performans konusunda Xiaomi ve Redmi modellerin açık bir liderliği bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Haziran ayının en güçlü Android telefon modelleri ise şöyleydi

Haziran ayı listesine baktığımız zaman en üstte  OPPO Find X2 Pro yer alıyor. Bu dikkat çeken telefonu bu ay, diğer aylarda da olduğu gibi Türkiye’de 9.999 TL‘den satışa çıkan OPPO Find X2 takip etmiyor. Bu sefer ikinci sırada Türkiye’de satılmayacak olan Xiaomi Mi 10 Pro yer alıyor. Üçüncü sırada OPPO Find X2 bulunurken, bu ay dördüncü sırayı OPPO Ace2 alıyor. Dördüncü sırada iQOO Neo3 yer alırken, listenin devamında karşımıza Türkiye’ye pazarına POCO F2 Pro adı altında gelen Redmi K30 Pro, realme X50 Pro, iQOO 3, Meizu 17 Pro ve OnePlus 8 Pro çıkıyor.

İlginizi Çekebilir

Geleceğin akıllı telefon modeli Vivo Apex 2020