reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi 9 AnTuTu en güçlü Android akıllı telefon modelleri

Lider değişti; işte AnTuTu’ya göre şubat ayının en güçlü Android akıllı telefon modelleri

AnTuTu, diğer aylarda olduğu gibi geride bıraktığımız ayın da en güçlü Android akıllı telefon modelleri listesini paylaştı.

Bu listeyi her zaman olduğu gibi bünyesinde yapılan testler üzerinden oluşturan AnTuTu, 2019 Şubat ayı listesiyle de satışa çıkmış en güçlü Android modellerini karşımıza getiriyor. Baktığımız zaman listenin en üstünde artık Xiaomi Mi 9 yer alıyor. Snapdragon 855 işlemcisiyle 371.849 puan alan telefon, liderliği ciddi bir farkla ele geçirmiş durumda. İkinci sırada karşımıza yine Snapdragon 855 işlemcili Lenovo Z5 Pro GT çıkıyor. Üçüncü sırada Nubia Red Magic Mars bulunurken, dördüncü sırada Mate 20 yer alıyor, beşinci sırayı ise Huawei View 20 (V20) alıyor. Altıncı sırada karşımıza Mate 20 Xyedinci sırada ise Honor Magic 2 çıkıyor. AnTuTu tarafından yayımlanan listenin devamında Asus ROG Phone, 10 GB RAM‘e sahip Xiaomi Black Shark Helo ve Xiaomi Mi 8 bizleri karşılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi 9 AnTuTu en güçlü Android akıllı telefon modelleri

AnTuTu en güçlü Android akıllı telefon modelleri listesini Snapdragon 855’li modeller ele geçirmeye başladı

7 nm üretim sürecinden çıkan Snapdragon 855, gerçekten yüksek bir performans ortaya koyuyor. Apple A13 Bionic gelene kadar liderliği kimseye bırakmayacak gibi duran işlemci, işlem gücü yanında grafik tarafında da ciddi artışlar sunuyor.

İlginizi Çekebilir

Fiyat performans oranı çok iyi Redmi Note 7