reklamı kapat

POPÜLER

AnTuTu aralık ayının en güçlü Android akıllı telefon modelleri

Lider değişti; işte AnTuTu’ya göre aralık ayının en güçlü Android akıllı telefon modelleri

AnTuTu, diğer aylarda olduğu gibi geride bıraktığımız ayın da en güçlü Android akıllı telefon modelleri listesini paylaştı. Bununla beraber 2018’e de nokta koyulmuş oldu.

Bu listeyi bünyesinde yapılan testler üzerinden oluşturan AnTuTu, yeni ayın listesiyle de satışa çıkmış en güçlü Android modellerini karşımıza getiriyor. Baktığımız zaman listenin en üstünde artık Nubia Red Magic Mars modeli yer alıyor. Aldığı 320.464 puan ile liderliği eline geçiren akıllı telefon, bilmeyenler için oyun odaklı bir cihaz. Tüm detaylarına burada yer verdiğimiz telefon, Snapdragon 845 işlemci ve 10 GB RAM üzerine kuruluyor. İkinci sırada Mate 20 yer alırken, üçüncü sırayı yeni model Huawei View 20 alıyor. Dördüncü sırada karşımıza Mate 20 Xbeşinci sırada ise Mate 20 Pro çıkıyor. Listenin devamında Kirin 980’li Honor Magic 2 ve 10 GB RAM‘e sahip Xiaomi Black Shark Helo karşımıza çıkarken, sekizinci sırada ise OnePlus 6T bulunuyor. Listeyi Xiaomi Black Shark  ve Nubia X sonlandırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AnTuTu aralık ayının en güçlü Android akıllı telefon modelleri

AnTuTu en güçlü Android akıllı telefon modelleri listesini çok yakında Snapdragon 855’li modeller ele geçirecek

7 nm üretim sürecinden çıkan Snapdragon 855, ortaya çıkan ilk test sonuçlarına göre performans konusunda Kirin 980’i açık ara geride bırakıyor. Snapdragon 855’li ilk modellerin önümüzdeki ay tanıtılması ve satışa sunulması bekleniyor. Modelin grafik ve yapay zeka performansı da oldukça yüksek bir seviyede yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Beş arka kameralı Nokia 9 PureView