reklamı kapat

POPÜLER

The Punisher

The Punisher 2. sezon yayın tarihi netleşti

Netflix’te ekrana gelen Marvel dizilerinden The Punisher çok yakından yeni bölümleriyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. En azından Netflix Orta Doğu hesabının paylaşımı öyle diyor.

Aslen Netflix’te birden fazla Marvel dizisi yer alıyordu. Daredevil ile başlayan süreç Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist ile devam etti. Bu ailenin en beklenmedik üyesi ise Daredevil’ın ikinci sezonunda tanıştığımız The Punisher oldu. Fakat geçtiğimiz haftalarda platformdaki Marvel dizileri teker teker iptal edilmeye başlandı. Geriye yeni sezonunun geleceği kesin olan Jessica Jones ve The Punisher kaldı.

Aralık ayının ortasında The Punisher’ın yeni bölümlerine dair ilk ipucu ortaya çıkmıştı. Çekimleri tamamlanan dizinin ocak ayında boy gösterebileceği anlaşılmıştı. Aradan geçen zamanın ardından ikinci sezonun geliş tarihi netlik kazandı. Netflix’in Orta Doğu ve Kuzey Afrika’ya hitap eden Twitter hesabında ocak ayının yayın listesi paylaşıldı. Bu listede Marvel’s The Punisher da yer alıyor. İkinci sezon bölümlerinin yayın tarihi olarak ise 18 Ocak gösteriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası The Punisher’ın geleceği için çok umutlu değiliz. İkinci sezon ne kadar güzel olursa olsun, önümüzdeki haftalarda yeni bir iptal haberi duymamız kaçınılmaz gibi görünüyor. Bakalım ileride bu kahramanları Marvel dünyasında görebilecek miyiz?

İlginizi çekebilir

Marvel’s Daredevil 3. sezon videosu