reklamı kapat

POPÜLER

The Punisher

Netflix’ten heyecan uyandıran The Punisher 2. sezon ipucu

Netflix’in son iki Marvel dizisinden biri olan The Punisher yakında geri dönmeye hazırlanıyor. En azından Netflix tarafından paylaşılan yeni detaylar böyle düşünmemize neden oluyor.

Bildiğiniz gibi normalde Netflix pek çok Marvel dizisine ev sahipliği yapıyordu. Daredevil ile başlayan bu macera büyüyerek devam etmişti. Fakat son zamanlarda bu ortaklığın minimuma indirilmesine şahit oluyoruz. Önce The Defenders‘ın ikinci sezonu olmayacağı açıklandı. Ardından önce Iron Fist, sonra da Luke Cage ve Daredevil iptal edildi. Geriye sadece Jessica Jones ve The Punisher kaldı.

Önceki aylardan biliyoruz ki The Punisher‘ın ikinci sezon çekimleri çoktan tamamlandı. Netflix çekilen bu sezonu çok yakında izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor. Paylaşılan detaylar ise yeni bölümlerin Ocak 2019‘da karşımıza çıkacağına işaret ediyor. Fakat ikinci sezon ayın başında mı, yoksa sonunda mı yayınlanacak, henüz belli değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öte yandan büyük ihtimalle The Punisher ve Jessica Jones‘un da iptal edilmesine şahit olacağız. Netflix‘in bu kararı açıklamadan önce kalan yeni bölümleri yayınlamayı beklediğini tahmin ediyoruz. İptal kararı açıklanırsa yeni bölümlerin daha az izleneceğini düşünüp bu gerçeği bir süre daha saklayacaklarını tahmin etmek pek de zor değil. Bakalım bu tahminlerimiz doğru çıkacak mı?

İlginizi çekebilir

Marvel’s Daredevil 3. sezon videosu