reklamı kapat

POPÜLER

Punisher 2. sezon

Vedaya mı hazırlanıyor? Punisher 2. sezondan yeni fragman [İzle]

Yayın tarihi için gün sayan Punisher 2. sezon, yeni fragmanıyla şiddetin dozunu artırmaya hazırlanıyor. Yeni bir maceraya hazır mısınız?

Netflix, Punisher 2. sezon için yeni bir fragman paylaştı. 18 Ocak’ta platformdaki yerini alacak olan ve platformun “son” Marvel dizilerinden Punisher’ın yeni fragmanı sezonun ne kadar kanlı geçeceğine işaret ediyor. Frank Castle’ın (Jon Bernthal) huzuru bulamadığı dizide kahramanımız bir kez daha emeklilik planlarını erteliyor ve şiddet dolu bir savaşın tam merkezine konumlanıyor. Giorgia Whigham’ın canlandırdığı Amy Bendix’e yardım eden Castle’ın yardımı, karakterimizi bu savaşa sürükleyen ilk adım oluyor. Jigsaw karakterini ekranlarda göreceğimiz yeni sezonda bu klasik çizgi roman kötüsünü, son olarak Westworld’de izlediğimiz Ben Barnes canlandırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu sezon Punisher için son mu?

Daredevil, Iron Fist ve Luke Cage’in iptal haberlerinden sonra Punisher’ın ikinci sezonu şüphesiz soru işaretleriyle bırakıyor. Jessica Jones ve Punisher’la ilgili hala açıklama yapmayan Netflix’in, Frank Castle’ın kaderini ikinci sezondan sonra açıklaması olası. Açık konuşmak gerekirse, Daredevil’ın iptalinden sonra işler Castle için de hiç iyi görünmüyor. Üçüncü sezon ihtimalinin hayli düşük olduğunu söyleyelim. 18 Ocak‘ta yayınlanacak olan ikinci sezon, en azından bir süre için, izlediğiniz son Punisher sezonu olabilir.