reklamı kapat

POPÜLER

The Punisher 3. sezon

Netflix’in The Punisher 3. sezon kararı netleşti

Marvel çizgi romanlarından uyarlanan The Punisher 3. sezon bölümleriyle geri dönebilecek mi sorusunun yanıtı belli oldu. Fakat Netflix’in kararı fazlasıyla can sıkıcı oldu.

Bildiğiniz gibi Marvel çizgi romanlarından uyarlanan Netflix dizileri için gidişat uzun zamandır pek iç açıcı değil. Başlangıçta The Defenders’ın yeni sezonunun olmayacağı ortaya çıktı. Ardından önce Iron Fist sonra Luke Cage iptal edildi. Bu diziler arasında en fazla beğenilen işlerden biri olan Daredevil bile iptal edilenler furyasına dahil olunca hiçbir dizinin güvende olmadığı net bir şekilde anlaşıldı. O zamandan beri Marvel hayranları The Punisher ve Jessica Jones’un akıbetini öğrenmek için bekliyordu. Herkesin beklentisi bu dizilerin de iptal edilmesinden yanaydı. Netflix aldığı kararla bu beklentilerin boş olmadığını gözler önüne serdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Deadline sitesinin haberine göre Jon Bernthal’in rol aldığı The Punisher ve başrolünü Krysten Ritter’in üstlendiği Jessica Jones iptal edildi. The Punisher izleyicilere veda ederken, Jessica Jones son olarak üçüncü sezon bölümleriyle izleyici karşısına çıkacak. Bu son sezonla birlikte hikayesini sonladırma fırsatı bulacak.

Açıkçası The Punisher ve Jessica Jones için umut olmadığının zaten farkındaydık. Yine de bu iptal kararları fazlasıyla can sıkacak gibi görünüyor. Bakalım Defenders dünyasının kahramanları maceralarına başka bir platformda devam edebilecek mi, yoksa bu onları son görüşümüz mü olacak.

İlginizi çekebilir

Punisher 2. sezon tanıtımı