reklamı kapat

POPÜLER

Punisher 3. sezon gelecek mi

Yapımcılardan Punisher 3. sezon açıklaması

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan 2. sezonunun ardından hayranlar Punisher 3. sezon haberini bekliyor. Netflix’in iptal etme ihtimali yüksek olan dizinin yeni sezon planları ise hazır.

Hayranlar ve dizinin yapımcıları Punisher 3. sezon için adeta diken üstünde bekliyor. Netflix’in Marvel dizilerini bir bir iptal ettiği geçtiğimiz aylardan sonra dizinin geleceğinin pek parlak görünmediğini söyleyelim. Disney+ çıkışı için gün sayarken; Netflix’in Marvel dizilerini iptal etmesine yönelik “ısrarcı” tavırlar sonucu ilk olarak Iron Fist, daha sonra Luke Cage ve son olarak popüler servisin en sevilen Marvel dizisi Daredevil iptal edilmişti. Hal böyle olunca “Daredevil’ı iptal eden Netflix Punisher’ı tutacak mı?” sorusu da hayranları umutsuzluğa sürüklüyor. EW‘ya açıklama yapan baş yapımcı Steve Lightfoot ve Marvel TV’nin başındaki isim Jeph Loeb, 3. sezonu gerçekten istediklerini kaydediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Punisher 3. sezon hikayesi için ilk planlar hazır

Punisher 2. sezon bölümlerinin ardından Loeb olası bir üçüncü sezon için şu açıklamayı yapıyor: “Bunu çok isteriz. Yetenekli ekibimizle yeniden çalışmak bizi çok mutlu eder. Ancak daha önce de dediğim gibi bu bizim verdiğimiz bir karar değil. Biz devam etmeye hazırız ve bunu istiyoruz. Ancak karar Netflix’in. Aklımızda bir hikaye var ve yapabilirsek gerçekten harika olacak. Ancak şu an silahlar dolduruldu ve hazırlandı, tetiğin ucunda ise Netflix’in parmağı duruyor.

Yapımcı Lightfoot, tüm bu iptal etme olayları başlamadan çekimleri tamamladıklarını kaydediyor ve “Benim felsefem her sezonu son sezonummuş gibi çekmek.” diyor. Dizinin geleceği ise önümüzdeki günlerde netleşecek. Daredevil’ın iptal kararı da yeni sezonun yayınından kısa süre sonra açıklanmıştı. Şimdilik beklemek dışında yapılabilecek bir şey ne yazık ki yok gibi görünüyor.

İlgili video

Punisher 2. sezon fragmanı