reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Note 7

Bütçe dostu Xiaomi Redmi Note 7 modelinden nefes kesen bilgi

Düşük fiyatına rağmen tasarımı ve detaylarıyla dikkat çeken Xiaomi Redmi Note 7, satış konusunda firmanın yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Yaklaşık olarak 147 dolar başlangıç fiyatı bulunan Xiaomi Redmi Note 7, hatırlarsınız geçen hafta satışa açılan ilk stoğunu sadece 8 dakika 36 saniyede bitirmeyi başarmıştı. Bu süre zarfında tam 100 bin adet satılan telefon, önümüzdeki günlerde bir kez daha satışa açılacak. Çin’den gelen bilgiye göre modelin ikinci satışı için şimdiden tam 400 bin adet satış rezervasyonu yapılmış durumda. Ocak ayı içerisinde 1 milyon adet Xiaomi Redmi Note 7 üreteceğini söyleyen firma, bu büyük stoğu rahatlıkla bitirecek gibi görünüyor. Bu kadar büyük talep alması gerçekten nefes kesen telefon, düşük bütçeye sahip kişileri fazlasıyla etkilemiş durumda. Aracı isimler aracılığıyla Türkiye’ye de geleceği tahmin edilen telefonun, burada kaça satılacağı oldukça merak ediliyor. Modelin global satışı yakında olmasa da masada aktif olarak yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi Note 7 teknik olarak şu detaylarla geliyor

Hatırlamak adına modelde 6,3 inç 19.5:9 Full HD+ bir ekran yer alıyor. Gücünü Snapdragon 660 işlemciden alan telefon, 4.000 mAh gibi büyük bir pile sahip. Bağlantı tarafında USB-C kullanan ve 3.5 mm kulaklık girişi bulunan Redmi Note 7, kamera tarafında çok iddialı görünüyor. Modelin arkasında 48 megapiksel + 5 megapiksel çiftli kamera sistemi yer alıyor. Buradaki 5 megapiksel kamera derinlik bilgisi yakalama görevini üstleniyor. F1.8 diyafram değerine sahip Samsung GM1 sensörlü 48 megapiksel kamera, düşük ışıkta çözünürlüğü 12 megapiksel seviyesine getirerek piksel boyutunu büyütüyor ve çok temiz sonuçlar verebiliyor.

İlginizi Çekebilir