reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Note 7

Xiaomi Redmi Note 7 Avrupa fiyatı belli oldu

Son dönemde en çok merak edilen telefonlardan Xiaomi Redmi Note 7, Avrupa sınırlarına girdi. İşte modeli Avrupa satış fiyatı;

Xiaomi Redmi Note 7, fiyat performans oranı en yüksek modellerden. Şimdiye kadar Çin pazarında satılan ve buradaki stoklarını saniyeler içerisinde bitiren telefon, sonunda Avrupa’ya geldi. Çin dışındaki satış macerasına ilk olarak İspanya’da başlayan model, 149 euro gibi çok iddialı bir Avrupa başlangıç fiyatına sahip. Bu açıdan çok büyük satış rakamlarına ulaşacağı tahmin edilen telefon, İspanya’da 3 GB RAM + 32 GB temel depolama seçeneğiyle gelmiş durumda. Çin’deki popülerliğini Avrupa’da kesin olarak sürdürecek telefonun, yakında Türkiye’de de satışa çıkması bekleniyor. Bu cihaz yeterli gelmeyenler için biliyorsunuz bir de Redmi Note 7 Pro modeli bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi Note 7 teknik olarak şu detaylara sahip

Hatırlamak adına modelde 6,3 inç 19.5:9 Full HD+ bir ekran yer alıyor. Gücünü Snapdragon 660 işlemciden alan telefon, 4.000 mAh gibi büyük bir pile sahip. Bağlantı tarafında USB-C kullanan ve 3.5 mm kulaklık girişi bulunan Redmi Note 7, kamera tarafında çok iddialı görünüyor. Modelin arkasında 48 megapiksel + 5 megapiksel çiftli kamera sistemi yer alıyor. Buradaki 5 megapiksel kamera derinlik bilgisi yakalama görevini üstleniyor. F1.8 diyafram değerine sahip Samsung GM1 sensörlü 48 megapiksel kamera, düşük ışıkta çözünürlüğü 12 megapiksel seviyesine getirerek piksel boyutunu büyütüyor ve çok temiz sonuçlar verebiliyor.