reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi

Türkiye beklentisi de olan Avrupa’ya gelecek üç yeni Xiaomi modeli

Telefon tarafının dikkat çeken isimlerinden Xiaomi, Avrupa pazarına çok yakında üç yeni modelini getiriyor. Bu telefonlar Türkiye’ye de gelebilir.

Avrupa merkezli sağlam kaynak Roland Quandt‘a göre Xiaomi, yakında Redmi Note 9 Pro, Redmi Note 9 ve Mi Note 10 Lite modellerini Avrupa pazarında satışa sunacak. İşte bu modellerin Avrupa’da satışa sunulduktan sonra Türkiye pazarına da gelmesini bekliyoruz. Redmi Note 7 ve Note 8 ailesiyle Türkiye’de büyük başarı elde eden Xiaomi’nin, Redmi Note 9’ları şimdiye kadar buraya getirmemesi üzüyordu. İşte bunun yakında değişeceğini görülüyor ve bu da sevindiriyor. Aynı zamanda Mi Note 10 Lite da önemli bir model olarak yolda. Mi Note 10 ve Mi Note 10 Pro’yu Türkiye’de resmi olarak satan Xiaomi, Mi Note 10 Lite ile de Türkiye’de ciddi şekilde ses getirebilir. Burada detaylandırdığımız modeli gerçekten merakla bekliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi tarafından getirilecek telefonlardan en çok Redmi Note 9 Pro dikkat çekiyor

Note 9 Pro Max ile beraber tanıtılan ve onunla aynı tasarımı taşıyan, 6,67 inç FHD+ LCD ekran üstüne kurulan ve 16 megapiksel ön kamerasını merkeze konumlandırılan bir ekran deliğinde taşıyan telefon, gücünü Pro Max gibi Snapdragon 720G işlemciden alıyor. Telefon için 4 GB + 6 GB RAM ile artırılabilir 64 GB / 128 GB depolama sunuluyor. 5.020 mAh pil üstüne kurulan ancak kutusunda 33W değil 18W şarj cihazı çıkan telefon, arkasında yine dörtlü kamera taşıyor. Ancak burada bu sefer 48 megapiksel ana + 8 megapiksel ultra geniş açı + 5 megapiksel makro + 2 megapiksel derinlik kameraları bir araya geliyor.

İlginizi Çekebilir

Çok yakında gelecek Huawei P40 ailesi