reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P40

Huawei P40 ailesi için heyecanı artıran video [İzle]

Çok yakında resmi olarak tanışacağımız Huawei P40 ailesi için firmadan kısa bir tanıtım videosu yayımlandı. Modeller için heyecan artıyor.

26 Mart tarihinde tanıtılacak P40 ailesi, toplam üç farklı “gerçek” yeni modelden oluşuyor. Burada Huawei P40 yanında P40 Pro ve P40 Pro PE modelleri geliyor. Dikkat çeken akıllı telefonlar için yayımlanan firmanın resmi videosu ise özellikle tasarıma odaklanıyor. Çok kısa olmasına rağmen yukarıda izleyebileceğiniz videodan telefonların ne kadar yüksek kavisli kenarlara sahip olacağı açık şekilde görülüyor. Köşeleri de kavisli tasarlanan cihazların, video içerisinde kamera modülünün çıkıntısı da kendisini gösteriyor. Modül sizin de videoda görebileceğiniz üzere hiç de ufak değil. Ancak böyle gelişmiş kamera sistemleri günümüzde şimdilik daha ince tasarlanamıyor. Bunun gelecekte değişmesi içinse çalışmalar sürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ailenin en üstündeki Huawei P40 Pro PE kısa süre önce detaylanmıştı

Sızıntıya göre telefonda 6,7 inç boyutunda 1440×3160 piksel 120 Hz bir OLED ekran yer alıyor. Cihaz gücünü ise Kirin 990 5G işlemciden ve 12 GB RAM‘den alıyor. En üstte 512 GB dahili depolama sahip olacak 5G destekli amiral gemisi, 5.500 mAh kapasitesinde 50W hızlı şarj destekli bir pil taşıyor. Cihazda aynı zamanda 27W kablosuz şarj desteği de yer alıyor. Dikkat çeken P40 Pro PE arkasında 52 megapiksel ana + 40 megapiksel + 8 megapiksel + 3D ToF + periskop kameralar yer alıyor. Önde ise 32 megapiksel + 3D ToF kameralar yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye fiyatı düşmeyi sürdüren cihaz Xiaomi Mi Note 10