reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20 Ultra

Samsung Galaxy S20 Ultra’yı parçalarına ayıran video [İzle]

Akıllı telefon pazarının en gözde modellerinden Samsung Galaxy S20 Ultra, bu sefer JerryRigEverything kanalı tarafından parçalarına ayrıldı.

Türkiye’de 12.499 TL’ye satılan Samsung Galaxy S20 Ultra, en son zorlu sağlamlık testine girmiş ve burada beklendiği üzere çok iyi bir performans göstermişti. Dikkat çeken amiral gemisi, bu sefer JerryRigEverything’den Zack tarafından parçalarına ayrıldı. Yüksek ısı ile gerçekleştirilen içini açma sürecini direkt olarak aşağıda izleyebileceğiniz model, içerisinde çok özel bir sürpriz taşımıyor. Burada özellikle kamera sistemi dikkat çekiyor. Spesifik olarak da 100x zoom’u mümkün kılan periskop kameranın boyutu gerçekten inanılmaz görünüyor. Telefonun içinde oldukça fazla yer kaplayan kamera, telefonun büyük boyutunun arkasındaki önemli nedenlerden birisi gibi görünüyor. Biliyorsunuz Galaxy S20 Ultra tam 6,9 inç’lik bir ekranı bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S20 Ultra özellikle kamera konusunda öne çıkan bir telefon

Telefonun önünde 40 megapiksel çözünürlükte 4K 60 fps video destekli bir selfie kamerası yer alıyor. Arkada ise çok iddialı dörtlü kamera sistemi bizleri karşılıyor. Burada yeni nesil bir sensör üstüne kurulan 108 megapiksel F1.8 geniş açı + 48 megapiksel telefoto F3.6 periskop + 12 megapiksel F2.2 ultra geniş açı + ToF kurulumu bir araya geliyor. Galaxy S20 Ultra bu daha önce görmediğimiz boyuttaki modülde yer alan kameralar ile yukarıda da söylediğimiz gibi 10x kayıpsız zoom ve inanması güç şekilde tam 100x dijital zoom yapabiliyor.