reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P40
Huawei P40

Huawei P40 tasarımı karşınızda; Pro’lar kadar iddialı!

26 Mart tarihinde tanışacağımız Huawei P40 ailesinden resmi basın görselleri gelmeye devam ediyor. Bu sefer ailenin altındaki model karşımızda.

26 Mart tarihinde koronavirüs riski nedeniyle internet üstünden tanıtılacak P40 ailesi, üç model halinde yolda bulunuyor. Burada karşımıza P40, P40 Pro ve P40 Pro Plus modelleri çıkarılacak ve yeni aile tasarımsal olarak oldukça ses getirecek. Hatta ailenin altındaki model olan P40 bile gerçekten etkileyici bir tasarıma sahip. Resmi görsellerini yukarıda görebileceğiniz telefon, P40 Pro ve Pro Plus kadar olmasa da oldukça ince çerçevelere sahip. Aşırı kavisli olmayan kenarları sayesinde abilerinden daha kullanışlı olacak (Çoğu kişi bunu daha çok seviyor) gibi de duran telefon, önünde çiftli kameraya ev sahipliği yapan geniş bir delik taşıyor ve parmak izi sensörünü ekranına entegre ediyor. Arkasında üçlü kamera yer alan telefon, Pro’lar gibi 3,5 mm kulaklık girişi taşımıyor ve şimdilik iki farklı renkte kendisini gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei P40 ailesinin fiyatları için halen aynı bilgiler elimizde

Daha önce de söylediğimiz gibi yüzde 100 kesin olmayan fiyatlara bakarsa P40 modeli Avrupa’da 700 – 899 euro arasında satılacak. P40 Pro içinse kişilerin 999 – 1.099 euro arasında bir ücret ödemesi gerekecek. Ailenin en üstünde yer alan P40 Pro Plus içinse kişilerden 1.199 – 1.299 euro arasında bir fiyat istenecek. Bu bölgelere göre değişeceği aktarılan fiyatlar gerçekten yüksek görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye fiyatı düşmeyi sürdüren cihaz Xiaomi Mi Note 10