reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P40 Pro
Huawei P40 Pro

Huawei P40 Pro modelini yeşil rengiyle gösteren yeni paylaşım

Huawei P40 Pro için yeni bir paylaşım geldi. Bu Evan Blass imzalı yeni paylaşımda modeli “mint green” isimli renk seçeneğiyle görüyoruz.

Geçtiğimiz hafta Huawei P40 Pro‘nun “seramik” versiyonu Evan Blass tarafından sızdırılmıştı. Hatırlarsınız bu versiyon ile P40 ailesinde “üç farklı telefonun” olduğu ortaya çıktı. Kaynaklar tarafından P40 Pro PE / Premium Edition olarak isimlendirilen bu üçüncü model, sadece seramik arka bölüm ile fark yaratmıyor. Normal P40’ın arkasında üçlü, P40 Pro’nun arkasında dörtlü, P40 Pro PE’nin arkasında ise beşli kamera sistemi yer alıyor. Evan Blass’ın yeni paylaşımı ise dört arka kameralı normal Huawei P40 Pro modelinden geliyor. Mint Green isimli bu açık yeşil renk seçeneği, çok dikkat çekecek gibi görünmüyor. Genelde telefonlar gerçekte daha güzel görünüyor ancak bu rengin tonu biraz fazla açık olacak gibi görünüyor.

Huawei P40 Pro
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei P40 Pro için diğer bildiklerimiz neler?

Google uygulamaları olmadan yolda olan P40 Pro, kesin olarak 90 Hz yenileme hızına sahip 6,67 inç QHD+ HDR AMOLED bir ekran üstüne kuruluyor ve gücünü en üstte 12 GB RAM ile Kirin 990 / 990 5G işlemciden alıyor. 40W hızlı şarj destekli 4.500 mAh pil ile yolda olan modelin, ailenin diğer bireyleriyle beraber 26 Mart tarihinde lanse edileceği yönünde bilgiler geliyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye fiyatı düşmeyi sürdüren cihaz Xiaomi Mi Note 10