reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Note 10 Lite

Xiaomi Mi Note 10 Lite ile ne zaman tanışacağız? İşte tarih;

Mi Note 10 ve Mi Note 10 Pro sonrasında ortaya çıkan Xiaomi Mi Note 10 Lite için çıkış tarihi belli olmuş gibi görünüyor. İşte sızan tarih;

Türkiye’de satılan Mi Note 10 ile Note 10 Pro sonrasında ailenin en yeni üyesi olacak Xiaomi Mi Note 10 Lite, eğer sağlam kaynak gerçekten haklı çıkarsa mayıs ayında Avrupa’da elde edilebilir olacak. Resmi kayıtlar sayesinde karşımıza “Mi 10 Lite” olarak çıkacağı yüzde 100 netleşen orta seviye akıllı telefon, kullanıcıları çok fazla bekletmeyecek olmasıyla sevindiriyor. Halen tasarımını görmediğimiz Note 10 Lite, hep söylediğimiz gibi Türkiye’de de satılma olasılığı oldukça yüksek olan cihazlar arasında yer alıyor. Bu arada merak edilen bir başka Xiaomi destekli cihaz POCO F2 de Note 10 Lite gibi mayıs ayında lanse edilecek deniyor. Xiaomi alt markası POCO’nun F1 modelinin yerini alacak F2, biliyorsunuz çok uzun zamandır gündemde yer alıyor.

Xiaomi Mi Note 10 Lite hangi teknik özelliklere sahip olacak?

Orta üst seviyeye konumlandırılacak telefonun gücünü Snapdragon 730G işlemciden alacağı aktarılıyor. 6,47 inç’lik bir ekrana sahip olacağı da belirtilen Mi Note 10 Lite, eğer doğruysa arkasında beşli kamera taşıyor. Burada 64 megapiksel + 8 megapiksel + 8 megapiksel + 5 megapiksel + 2 megapiksel kameralar bir araya geliyor. Kutusundan doğal Android 10 ile çıkacak cihaz, 30W hızlı şarj destekli 5.260 mAh pil taşıyor deniyor. Önünde 16 megapiksel kamera yer alacak denilen Note 10 Lite, merakla bekleniyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlgili Video