reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Note 10 Lite

Xiaomi Mi Note 10 Lite geliyor; işte modelden son detaylar

Xiaomi Mi Note 10 ve Mi Note 10 Pro sonrasında Xiaomi Mi Note 10 Lite modeli de geliyor. İşte model hakkında ortaya çıkan son bilgiler;

Mi Note 10 ile aynı zamanda tanıtılan Mi Note 10 Pro sonrasında ailenin en yeni üyesi olacak Xiaomi Mi Note 10 Lite, geçtiğimiz günlerde FCC üzerinde kendisini göstermişti. Telefon şimdiyse Tayvan merkezli resmi NBTC kayıtlarında ortaya çıktı. Henüz standart olduğu düşünülen tasarımı sızdırılmayan telefon, bu son kayıtlara göre çok ama çok yakında resmi olarak lanse ediliyor. Sadece belirli pazarlara özel olacağı düşünülen telefon, gerçekten oldukça merak ediliyor. Mi Note 10 serisine bütçesi yetmeyenleri memnun edecek denilen akıllı telefon, “Lite” takısına rağmen dikkat çeken teknik özellikler ile yolda bulunuyor. En son Mi 10 modelini Türkiye’de satışa sunarak ses getiren Xiaomi, ürün gamını büyütmeyi sürdürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Note 10 Lite için neler biliyoruz?

Orta üst seviyeye konumlandırılacak telefonun gücünü Snapdragon 730G işlemciden alacağı aktarılıyor. 6,47 inç’lik bir ekrana sahip olacağı da belirtilen Mi Note 10 Lite, eğer doğruysa arkasında beşli kamera taşıyor. Burada 64 megapiksel + 8 megapiksel + 8 megapiksel + 5 megapiksel + 2 megapiksel kameralar bir araya geliyor. Kutusundan doğal Android 10 ile çıkacak cihaz, 30W hızlı şarj destekli 5.000 mAh pil taşıyor deniyor. Önünde 16 megapiksel kamera yer alacak denilen Mi Note 10 Lite, merakla bekleniyor.

İlgili Video