reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P40 freebuds 3

Huawei P40 serisi için Türkiye’de açıklanan ön satış fırsatı

Üç farklı dikkat çekici modelden oluşan Huawei P40 serisi için Türkiye’de satın almayı düşünenleri memnun edecek bir ön satış fırsatı açıklandı.

Huawei P40 ve P40 Pro modelleri biliyorsunuz geçtiğimiz günlerde P40 Pro Plus ile beraber resmi olarak lanse edildi. İşte bu modellerden ilk aşamada P40 ve P40 Pro satışa çıkacak. P40 Pro Plus için haziran ayına kadar beklenmesi gerekecek. Türkiye’de de satılacak modellerden P40 ve P40 Pro, Huawei Türkiye‘nin açıklamasına göre bir ön satış fırsatına da sahip. Henüz ön satış / sipariş fiyatları belli olmayan telefonları bu şekilde önden alanlara Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık sadece 1 TL’ye verilecek. Bu fırsatı hali hazırda Mate 30 Pro gibi amiral gemileri için de sunan Huawei Türkiye, P40 serisini de es geçmeyerek sevindiriyor. Kulaklığın bilmeyenler için normalde 999 TL‘lik bir satış fiyatı bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei P40 ve P40 Pro’ya eşlik edecek Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık neler sunuyor?

Kulaklığın merkezinde Apple W1 gibi Kirin A1 işlemcisi yer alıyor. Bluetooth 5.1 ve Bluetooth Low Energy 5.1 temelli bu işlemci ile gecikmesiz ve yüksek kalitede ses performansı sunduğu söylenen kulaklık, çok az enerji harcıyor. EMUI 10 ve üstü akıllı telefonlarda BT-UHD protokolünde çalışan FreeBuds 3, bu altyapıda tam 2.3 Mbps veri aktarımı yapabiliyor. Aktif olarak gürültü engelleme yapabilen model, Qi kablosuz şarj desteğiyle kolaylıkla şarj edilebiliyor. Hazne ile beraber tam 20 saatlik bir kullanım ömrü bulunan kablosuz kulaklığın, boyunda büyük bir seçenek oluşturduğu açıkça görünüyor.

İlgili Video