reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Note 10 Lite
Xiaomi Mi Note 10 Lite

Türkiye’de de beklenen Xiaomi Mi Note 10 Lite fiyatı sızdırıldı

Mi Note 10 ve Mi Note 10 Pro sonrasında ortaya çıkan yeni model Xiaomi Mi Note 10 Lite için fiyat dahil tüm detaylar netlik kazandı.

Türkiye’de de satılan Mi Note 10 ile Note 10 Pro sonrasında ailenin en yeni üyesi olacak Xiaomi Mi Note 10 Lite, kısa süre önce tasarımsal olarak ortaya çıkmıştı. Daha önce de söylediğimiz gibi Lite takısına rağmen abileriyle aynı gövdeyi paylaşan Mi Note 10 Lite, resmi olarak 30 Nisan tarihinde tanıtılıyor. İşte bu dikkat çeken model, aktarıldığı kadarıyla yaklaşık olarak 330 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Resmi garantili Türkiye’de de satılmasını beklediğimiz model, şimdilik üç farklı renk seçeneğiyle karşımıza çıkıyor. Sağlam kaynaklara göre mayıs ayında Avrupa’da elde edilebilir olacak model, 3,5 mm kulaklık girişini taşıyor olmasıyla sevindiriyor. Bağlantı tarafında USB-C kullanan cihaz, görebileceğiniz üzere geniş bir kamera modülü taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Note 10 Lite teknik özellikleri de artık netlik kazandı

Telefon artık kesin olarak gücünü Snapdragon 730G işlemciden ve 6 GB RAM‘den alıyor. 6,47 inç 2340×1080 piksel AMOLED ekranla yolda olan 128 GB temel depolamalı Mi Note 10 Lite, arkasında dörtlü kamera sistemi barındırıyor. Burada 64 megapiksel ana + 8 megapiksel ultra geniş açı + 5 megapiksel makro + 2 megapiksel derinlik kameraları bir araya geliyor. Kutusundan Android 10 ile çıkacak cihaz, 30W hızlı şarj destekli 5.260 mAh pil taşıyor deniyor. Önünde 32 megapiksel kamera yer alan Note 10 Lite, gerçekten merakla bekleniyor.

İlgili Video