reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Note 10 Lite

Türkiye’de de beklenen Xiaomi Mi Note 10 Lite’tan netleşen detay!

Mi Note 10 ve Mi Note 10 Pro sonrasında ortaya çıkan Xiaomi Mi Note 10 Lite için önemli bir detay artık netlik kazanmış durumda.

Türkiye’de satılan Mi Note 10 ile Mi Note 10 Pro sonrasında ailenin en yeni üyesi olacak Xiaomi Mi Note 10 Lite, kısa süre önce resmi kayıtlarda bu isimle göründü. Yani artık karşımıza “Mi 10 Lite” olarak çıkacağı netleşen merak uyandıran akıllı telefon, bu yeni kayıtların gösterdiği kadarıyla çok ama çok yakında resmi olarak geliyor. Halen diğer Mi Note 10’lara oranla çok daha sade olduğu düşünülen tasarımı sızdırılmayan telefon, Türkiye’de de satılma olasılığı oldukça yüksek olan cihazlar arasında yer alıyor. Türkiye’ye en son yüksek fiyat etiketiyle nefes kesen Mi 10 modelini getiren Xiaomi, ürün gamını ciddi şekilde büyütmeye devam ediyor. Ancak firmanın yeni modelleri fiyat konusunda sınırları zorluyor. Bu açıdan “Lite” takılı yeni bir Mi Note 10 Türkiye’de çok ses getirebilir izlenimi yaratıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Note 10 Lite için teknik olarak neler biliyoruz?

Orta üst seviyeye konumlandırılacak telefonun gücünü Snapdragon 730G işlemciden alacağı aktarılıyor. 6,47 inç’lik bir ekrana sahip olacağı da belirtilen Mi Note 10 Lite, eğer doğruysa arkasında beşli kamera taşıyor. Burada 64 megapiksel + 8 megapiksel + 8 megapiksel + 5 megapiksel + 2 megapiksel kameralar bir araya geliyor. Kutusundan doğal Android 10 ile çıkacak cihaz, 30W hızlı şarj destekli 5.260 mAh pil taşıyor deniyor. Önünde 16 megapiksel kamera yer alacak denilen Mi Note 10 Lite, merakla bekleniyor.

İlgili Video