reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20

Samsung Galaxy Note 20 pil kapasitesi ortaya çıktı

Samsung’un yaz döneminde çıkacak yeni Samsung Galaxy Note 20 ailesinin en altındaki model için pil kapasitesi netlik kazandı.

Biliyorsunuz kaynaklar haklıysa Samsung Galaxy Note 20, Note 20 Plus ve Note 20 Ultra modelleri üzerinde çalışmalar sürüyor. Ortak olarak güçlerini Snapdragon 865 ve Exynos 990 işlemcilerden alacak denilen telefonlar, bu sefer pil kapasitesi ile gündemde. Sağlam kaynaklara göre ailenin en altındaki Galaxy Note 20, 4.000 mAh pil üstüne kurulacak. Yani Galaxy S20 ile aynı pil kapasitesini taşıyacak telefon, burada ne üzecek ne de aşırı memnun edecek gibi görünüyor. Galaxy Note 10’u 3.500 mAh pil ile satışa sunan firma, burada büyük olmasa da bazıları memnun edecek bir artışa hazırlanıyor. Tasarımsal olarak yukarıdaki gibi olması beklenen ailede, eğer gerçek olursa özellikle Note 20 Ultra modeli dikkat çekecek gibi duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 20 ailesi için başka neler biliyoruz?

Geçtiğimiz dönemde konuşan Ice Universe’e göre telefonlar teknik olarak Galaxy S20 ailesinden çok da farklı olmayacak. Firma temel olarak Galaxy S20’lerin donanımını biraz daha farklı bir tasarım ve S Pen kalem ile birleştirecek açıklaması yapılıyor. Kamera dahil olmak üzere Samsung’un Galaxy Note 20 serisinde köklü bir adım atmayacak olması elbette üzücü görünüyor. Yine Ice Universe’e göre Galaxy Note 20 ailesinde 120 Hz yenileme hızına sahip bir AMOLED ekran kullanacak. Bu çok ekranın Galaxy S20 ailesinden daha iyi olacağı aktarılırken, bazı başka kaynaklar ise modelin 120 Hz yenileme hızının QHD+ çözünürlükte sunacağını aktarıyor.

İlgili Video

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!