reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Marvel dizileri hazırlığındaki Disney+ için geri sayım

Yeni Marvel dizileri hazırlığındaki Disney+ için geri sayımı başlatan haber

Netflix’in sevilen Marvel dizileri bir bir iptal edilirken; yeni Marvel dizilerinin yanı sıra Star Wars dizileriyle de izleyiciyle buluşacak olan Disney+, ilk gösterimini gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

2019’un en çok merak edilen servislerinden biri Disney+ ve servisin en çok merak edilen projeleri de yeni Marvel dizileri ve Star Wars içerikleri. Bildiğiniz gibi Disney+ resmi olarak tanıtıldığında Tom Hiddleston’lı Loki dizisinin yanı sıra Star Wars severler için de The Mandalorian ile Rogue One karakteri Cassian Andor‘lu ikinci bir dizi müjdelemişti. Daha sonra elde edilen bilgiler Marvel dizileri cephesinde The Vision and the Scarlet Witch dizisinin de kapıda olduğunu ortaya çıkarmıştı. Servis bu yıl içinde ilk olarak Amerika’daki kullanıcılarla buluşacak; peki ama özel içerikleri ne kadar hazır?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yatırımcılara ön gösterim

Firma artık geri sayımı başlatırken 11 Nisan‘da yatırımcılara ön gösterim yapacağı ortaya çıktı. Bazı orijinal içeriklerinin gösterimini yapacak olan Disney’in yatırımcılardan alacağı ilk tepki ise gerçekten merak konusu. Gösterimi yapılacak olan ilk orijinal içeriklerden birinin The Mandalorian olacağına inanılıyor. Açıklanan dizilerden elle tutulur görsellere ve bilgiye sahip tek proje olduğu düşünülünce, bu durum çok da şaşırtıcı olmaz sanıyoruz. Ayrıca 11 Nisan Star Wars Celebration gününe de denk geldiği için açılışı Star Wars evrenine ait bir yapımla yapmak mantıklı geliyor.

Öte yandan Marvel dizileri konusunda ne kadar ilerleme kaydedildiği ise net değil. Tom Hiddleston’ın Loki dizisi için dikkat çekici dedikodular ortada dolaşıyor örneğin. Hiddleston’ın hikayenin “anlatıcısı” olacağı ve daha genç bir Loki göreceğimize dair iddialar var. The Vision and the Scarlet Witch ise senaristine ve baş yapımcısına geçtiğimiz günlerde kavuştuğu için, en uzak projelerden biri o diyebiliriz. Çevrim içi yayın servisleri arasındaki rekabette önemli bir rol oynaması beklenen Disney’in ilk gösteriminden nasıl yorumlar gelecek merakla bekliyoruz.

İlginizi çekebilir

Shazam! fragmanı