reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy
Samsung Galaxy Tab A

Samsung’un giriş seviyesi yeni tableti hakkında son bilgiler

Samsung iki yeni tabletini kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz aralık ayında yeni orta sınıf Samsung Galaxy Tab A’nın yolda olduğu ortaya çıkmıştı.

Bu yılın ilk çeyreğinde tanıtılması beklenen tablete ek bir diğer Samsung tablet daha gün ışığına çıktı.  Tabletin adını henüz bilmesek de tablet şu anda SM-T515 kod adıyla anılıyor. Benchmark test sonucuna göre tablet tek çekirdek performansından 1.277, çok çekirdek performansından ise 4.031 puan almış durumda. Benchmark’a bakıldığında tabletin Android 9 yüklü geldiği görülüyor.  Tabletin 2 GB RAM’le gelmesi SM-T515’nin giriş seviyesi bir tablet olacağı anlamına geliyor. Tabletin ekran boyutu henüz bilinmese de tabletin 7 inç veya 10,5 inç ekran boyutuna sahip olacağı belirtiliyor. Samsung’un önümüzdeki ay Barselona’da gerçekleşecek Mobil Dünya Kongresi’nde yeni tabletini tanıtması bekleniyor. Giriş seviyesinde yer almasını beklediğimiz tabletin satış fiyatına dair bir dedikodu da henüz açığa çıkmış değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Orta segment Samsung tablet de yolda

Samsung’a yakın kaynakların aktardıkları bilgilere göre şirketin orta segment tableti yolda. Şu anda SM-P205 model numarasıyla anılan tabletin Galaxy Tab A ailesine katılacağı ifade ediliyor. Siyah ve gri renk seçeneklerine sahip olmasını beklediğimiz tabletin ne gibi özelliklere sahip olacağı henüz bilinmiyor. Detaylar geldikçe paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir

Bu da Samsung’un akıllı telefon prototipi