reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Tab S7 FE

Galaxy fanlarını hedef alan 12,4 inçlik tablet; Samsung Galaxy Tab S7 FE incelemesi

Galaxy fanlarının beklentileri doğrultusunda geliştirilen Samsung Galaxy Tab S7 FE, 12,4 inçlik ekranı, LTE desteği ve uzun pil ömrüyle göze çarpıyor. Galaxy Tab S7 ailesine katılan Tab S7 FE’yi artıları ve eksileriyle değerlendirme fırsatında bulunduk

Galaxy Tab S7 ailesine yeni bir üye daha katıldı. Galaxy Tab S7 ve Galaxy Tab S7 Plus’ın ardından tanıtılan Galaxy Tab S7 FE, Fan Edition ailesinin de yeni bir üyesi olarak karşımıza çıkıyor. Daha önceden Galaxy S20 FE modelini incelemiş ve bu modeli beğeniyle kullanmıştık.

Galaxy Tab S7 FE modeline geri dönecek olursak tablet tasarım açısından mevcut modelle aynı tasarım çizgisine sahip. Mistik Siyah, Mistik Gümüş, Mistik Yeşil ve Mistik Pembe olmak üzere dört farklı renk seçeneğine sahip olan model tablet pazarına yeni bir soluk getiriyor. Pandemi sebebiyle çalışanların işlerini evden sürdürmesi ve öğrencilerin de tablet kullanımına ağırlık vermesi Galaxy Tab S7 FE’yi ilgi çekici kılacağa benziyor. Tabletin merak edilen performansından önce tasarıma değinelim.