reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Tab S7 FE

Samsung Galaxy Tab S7 FE ve FE 5G modelleri de geliyor

Samsung’dan ortaya çıktığı kadarıyla iki değil üç yeni tablet geliyor. Samsung Galaxy Tab S7 FE ve FE 5G de yolda bulunuyor.

Samsung Galaxy Tab S7 FE, firmanın resmi kayıtlara giren en yeni tablet modeli oldu. 5G’li ayrı bir sürümü de bulunan Android tablet, çok yakında tanıtılacak.

Tablet görebileceğiniz gibi ince çerçeveli standart bir tasarıma sahip ve gücünü Snapdragon 750G işlemciden alıyor. Kutusundan elbette Android 11 ile çıkacak model, Adreno 619 GPU ile 4 GB RAM kullanıyor.

S-Pen desteği olan tablet, yüksek ihtimalle 12,4 inç 1600×2560 piksel bir IPS LCD ekran üzerine kuruluyor. “FE” takısından bütçe dostu olacağı düşünülen Galaxy Tab S7 FE, Türkiye’de de satılacak seçenekler arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Tab S7 FE ve FE 5G dikkat çekti

Firmadan gelecek diğer tabletler ise Galaxy Tab A7 Lite ve Galaxy Tab S7 XL Lite olacak. Üç modelde de yüksek ihtimalle aynı anda tanıtılacak.

Burada en çok modern tasarımlı üst seviye seçenek Galaxy Tab S7 XL Lite öne çıkıyor. Android tablet, en son çıkan resmi kayıtlara göre üç farklı versiyona sahip olacak. Burada Wi-Fi, LTE ve 5G seçenekleri sunulacak.

Modelin kutusundan 15W hızlı şarj cihazının çıkacağı da resmi kayıtlarda görünüyor. Ancak üründe 44W’a kadar hızlı şarj desteği olacak. Bunun için daha güçlü bir şarj cihazı gerekecek.

12,4 inç AMOLED ekrana sahip olacağı bilinen Galaxy Tab S7 XL Lite, iPad Air gibi modeller karşısında dikkat çekebilecek gibi görünmüyor ancak Android tarafının en iyilerinden olacak izlenimi oluşturuyor.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın