reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Tab S7 FE ve Galaxy Tab A7 Lite tanıtıldı

Samsung Galaxy Tab S7 FE

Samsung Galaxy Tab S7 FE

Samsung Galaxy Tab S7 FE

Samsung Galaxy Tab A7 Lite

Samsung Galaxy Tab A7 Lite

Samsung Galaxy Tab S7 FE ve Galaxy Tab A7 Lite tanıtıldı

Daha önce resmi bir çıkış yapılan Samsung Galaxy Tab S7 FE ve Galaxy Tab A7 Lite için tam detaylı resmi tanıtım da yapıldı.

Samsung Galaxy Tab S7 FE tekrardan üzerinden geçmek gerekirse günümüz için standart ancak yine de modern bir tasarım sahip.

Gücünü Snapdragon 750G işlemciden alan Galaxy Tab S7 FE, 4 / 6 GB RAM’e ve 64 / 128 GB dahili depolamaya (microSD var) sahip. Arkasında 8 megapiksel, önünde ise 5 megapiksel kamera yer alan tablet, kutusundan Android 11 ile çıkıyor ve 5G desteği taşıyor.

45W hızlı şarj destekli 10.090 mAh pili bulunan (12 saat film izlemeye imkan tanıyor) tablet, AKG imzalı hoparlör sistemiyle multimedya kullanımları için dikkat çeken bir seçenek konumunda.

Ancak tablette bir 3,5 mm kulaklık girişi yer almıyor. Bu oldukça büyük gövde düşünüldüğü zaman hem garip hem de üzücü görünüyor.

Bütçe dostu bir seçenek olduğundan AMOLED değil LCD bir ekran ile gelen Galaxy Tab S7 FE, burada tam olarak 2560×1600 piksellik bir 12,4 inç 60 Hz IPS panel taşıyor.

S-Pen kalemi manyetik olarak arkasında taşıyabilen Galaxy Tab S7 FE, daha önce görülenden farklı olarak toplam dört farklı renge sahip.

DeX desteği olan Samsung Galaxy Tab S7 FE için açıklanan yurt dışı başlangıç fiyatı 650 euro seviyesinde yer alıyor. Tablet Türkiye’de de satılacak ancak henüz Türkiye fiyatı belli değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung Galaxy Tab S7 FE

Samsung Galaxy Tab S7 FE

Samsung Galaxy Tab A7 Lite

Samsung Galaxy Tab A7 Lite

Samsung Galaxy Tab S7 FE ve Galaxy Tab A7 Lite geniş bir kitleye hitap ediyor

Daha altta yer alan eski görünümlü Galaxy Tab A7 Lite ise 8,7 inç 1340×800 piksellik bir ekrana sahip ve gücünü MediaTek Helio P22T işlemciden alıyor. 3 / 4 GB RAM + 32 / 64 GB depolama ile gelen ürün, 5.100 mAh pil taşıyor ve Wi-Fi yanında LTE sürüme de sahip.

Galaxy Tab S7 FE’den farklı olarak 3,5 mm kulaklık girişi olan Galaxy Tab A7 Lite, arkasında 8 megapiksel, önünde ise 2 megapiksellik basit bir kamera taşıyor. Modelin başlangıç fiyatı ise 170 euro seviyesinde yer alıyor. Bu model de Türkiye’de bekleniyor.

Yeni tabletler için Samsung Electronics Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Mobil İletişim Bölümü Deneyim Planlama Ekibi Başkanı Woncheol Chai şunları söyledi:

“Tabletlere olan talep büyümeye devam ediyor. Uzaktan eğitim, arkadaşlarla bir araya gelmek veya kişisel eğlence gibi nedenlerle tabletleri kullanan tüketiciler, üretkenliklerini geliştirebilecek ve yoğun yaşam tarzlarına ayak uydurabilecek cihazlar arıyor.

Biz de günün her anını en verimli şekilde geçirmeleri için kullanıcıların ihtiyaç duyabileceği teknolojiyi onlara sunmaktan heyecan duyuyoruz. Galaxy Tab S7 FE ve Galaxy Tab A7 Lite, kullanıcıların günlük ihtiyaçlarını karşılayabilecek nefes kesici özelliklerle donatıldı.”

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept