reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Tab S2 net bir şekilde göründü

Samsung’un gelecek nesil üst seviye tablet modeli Galaxy Tab S2 8.0 bir kez daha sızdı. Daha önce render çizimleri yayınlanan tabletin bu kez gerçek fotoğrafları yayınlandı.

Fotoğraflardan gördüğümüz kadarıyla Galaxy Tab S2 sürüm sertifikasını almış durumda. Dolayısıyla söz konusu görsellerin tabletin son haline ait olduğunu söyleyebiliriz. Hatırlarsanız daha önceden tabletin 5,4 mm kalınlığında olacağı söyleniyordu. Bu durumda Galaxy Tab S2 yalnızca Samsung’un ürettiği değil, şimdiye kadar üretilen en ince tablet olacak. Tabletin yandan çekilmiş bir fotoğrafı olmadığı için bu konuda şimdilik yorum yapmak mümkün değil.

Screen-Shot-2015-06-08-at-11.45.28

Galaxy Tab S2’nin sahip olacağı iddia edilen teknik özelliklerine gelecek olursak; 1,9 GHz hızında 8 çekirdekli Exynos 7420 işlemci, 2048 × 1536 piksel çözünürlüklü 8 inç AMOLED ekran, 3 GB RAM, 8 megapiksel arka kamera, LTE bağlantısı ve Samsung TouchWiz UX güçlendirilmiş Android 5.0 işletim sistemi yer alacak. Önümüzdeki günlerde duyurulması beklenen Samsung Galaxy Tab S2 8.0’ın fiyat bilgileri bulunmuyor.

*Haberde kullanılan ana görsel Samsung Galaxy Tab S 8.4’e aittir.