reklamı kapat

POPÜLER

Marvel dizisi vision and scarlet witch

Scarlet Witch dizisine Captain Marvel cephesinden destek

2019’un sonlarına doğru kullanıma sunulması planlanan Disney+ servisinin yapım aşamasındaki Marvel dizisi The Vision and Scarlet Witch, senaristine ve baş yapımcısına kavuştu. Aranan destek Captain Marvel takımından geliyor.

Disney+‘ın ufukta görünmesiyle beraber yeni dizi projelerini duyuran firmanın Marvel dizisi The Vision and Scarlet Witch, nihayet geliştirme aşamasına girebilir. THR‘nin özel haberine göre aranan isim Captain Marvel yazar kadrosunda da yer alan, Jac Schaeffer olacak. Baş yapımcılığı da üstlenecek olan Schaeffer, dizinin plot bölümü için çalışmalara başlamış durumda. Dizide karakterleri canlandırmak üzere Paul Bettany ve Elizabeth Olsen’ın yer alması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marvel dizisi için gizlilik ön planda

Marvel’ın gelecek Black Widow filminin senaryosunu da yazan Schaeffer’ın, The Vision and Scarlet Witch için nasıl bir senaryo kurgulayacağı ise şimdilik bilinmiyor. Projenin daha çok başlarında olunduğu için diziyle ilgili tüm detayların gizliliği de korunmaya devam ediyor. Ne yazık ki dizinin çıkış tarihi için de bir tahmin henüz yok. Disney’in çevrim içi yayın servisinin açılışı yapacağı işlerden biri olma ihtimali ise projenin ilerleme hızına bağlı ancak çok düşük olduğunu söyleyebiliriz. 8 Mart’ta vizyona girecek Captain Marvel’ın göstereceği başarı da diziye karşı oluşacak fikirleri şekillendirecektir diye düşünüyoruz. Disney’in The Vision and Scarlet Witch dizisi dışında bir de Loki dizisi hazırlığında olduğunu da hatırlatalım.

İlginizi çekebilir

Captain Marvel yeni fragman