reklamı kapat

POPÜLER

WandaVision

Marvel yıldızının heyecan yaratan WandaVision açıklaması

Marvel stüdyoları yakında Disney+ için hazırlanan WandaVision dizisiyle karşımıza çıkacak. Bu yapımda seyredeceğimiz Paul Bettany ise heyecan uyandıran sözler sarf etti.

Birkaç ay önce Avengers ekibinde gördüğümüz Scarlet Witch ve Vision’ın dizisinin yolda olduğunu öğrenmiştik. aptain Marvel yazarlarından Jac Schaeffer‘in kaleme alacağı bu yeni dizinin adı geçtiğimiz aylarda WandaVision olarak açıklanmıştı. Başrollerini Elizabeth Olsen ve Paul Bettany’nin üstleneceği mini dizide kahramanlarımızı geçmişte göreceğiz. 60’larda geçeceği düşünülen hikaye nasıl bir noktaya geldi, öğrenmek için sabırsızlanıyoruz. Bunun yanında WandaVision’ın finali Doctor Strange in the Multiverse of Madness filmine bağlanacak. Bu sebeple fazlasıyla heyecanlıyız! Vision karakterine hayat veren Paul Bettany‘nin sözleri ise heyecanımızı körüklüyor.

WandaVision için heyecan yaratan sözler

“Kevin Feige’nin büyük bir hayranıyım. Bu dizinin konsepti, ortaya çıkan işle birlikte büyük bir risk aldı. Jac Schaeffer ve ekibinin elinden çıkan senaryo gerçekten çok güzel ve inanılmaz bir hikaye. Bu proje için yapılan tercihler gerçekten şaşırtıcı. Hayranlar bu diziyi izlemek için çok beklemek zorunda kalmayacaklar çünkü tarih bir parça öne çekildi. Bunun yanında ilk ipuçları da yakında ortaya çıkacak. Böylece dizinin nasıl bir yapım olacağı anlaşılacak. Ortaya çıkan sonuçla gurur duyuyorum ve çekimler sırasında çok keyifli zaman geçirdiğimizi söyleyebilirim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası WandaVision yıldızı Paul Bettany’nin bu sözleri tam olarak neye işaret ediyor, bilmiyoruz. Fakat projeden öyle övgü ve heyecanla bahsediyor ki, beklentilerimizin yükseldiğini itiraf ediyoruz.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı