reklamı kapat

POPÜLER

WandaVision

Marvel’dan Disney+ dizisi WandaVision ilk detaylarıyla karşımızda

Avengers Endgame’in ardından Marvel’ın sevilen kahramanları Disney+ dizileriyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Görünen o ki WandaVision dizisi için bekleyiş çok uzun sürmeyecek.

Disney, Netflix’e rakip olacak bir internet platformuyla karşımıza çıkacak. Disney+ isimli bu platformda birçok yeni Marvel dizisi yer alacak. Loki, Winter Soldier & Falcon ve Hawkeye dizilerinin yanında bir de Scarlet Witch ve Vision dizisi izleyeceğimizi biliyoruz. Senaryosunu Captain Marvel yazarlarından Jac Schaeffer‘in kaleme alacağı dizinin ismi geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. Adı WandaVision olan bu projeye dair yeni detaylar ortaya çıktı.

Başrollerini Elizabeth Olsen ve Paul Bettany‘nin üstleneceği dizi büyük ihtimalle sonbahar aylarında izleyici karşısına çıkacak. Dizinin toplamda altı saatten oluşacağı ortaya çıktı. Bu doğrultuda ya birer saatlik altı bölüm ya da 45er dakikalık sekiz bölüm seyredeceğiz. Disney daha önce WandaVision’dan ilk görüntüleri hissedarlarla paylaşmıştı. Elizabeth Olsen’ın Avengers Endgame galasında açıkladığı detaylara bakılırsa bu fotoğrafta Scarlet Witch ve Vision’ı 1950’lerde görüyoruz. Bu da WandaVision’ın geçeceği zamana ve konusuna dair ilk ipuçlarını veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marvel stüdyolarının başındaki Kevin Feige daha önce Disney+’taki dizilerin MCU’nun geleceğine bir şekilde etki edeceğini, bağlantılı olacağını açıklamıştı. Bu sebeple WandaVision’ın ve diğer dizilerin nasıl olacağını, neyi konu edeceklerini fazlasıyla merak ediyoruz.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame tanıtımı