reklamı kapat

POPÜLER

WandaVision

Marvel stüdyolarından büyük WandaVision ipucu

Marvel stüdyoları Disney+’ta ekrana gelecek yeni diziler için heyecan uyandıran bir tanıtım paylaştı. Bu tanıtımda WandaVision dizisi için dikkat çeken bir ipucu yer alıyordu.

Advertisement

Marvel stüdyoları San Diego Comic Con’da önümüzdeki yıllarda seyredeceğimiz yapımları açıklamıştı. Bunların arasında Disney+ platformunda ekrana gelecek bir sürü yeni dizi yer alıyordu. Bunlardan biri de Scarlet Witch ve Vision’ın maceralarını konu edecek olan WandaVision oldu. Captain Marvel yazarlarından Jac Schaeffer’in kaleme alacağı bu dizinin başrollerini Elizabeth Olsen ve Paul Bettany üstleniyor. Dizinin finalinin Doctor Strange in the Multiverse of Madness filmine bağlanacağı ise bir süredir biliniyor.

Tanıtımdaki WandaVision detayı

Merakla beklenen bu yapıma dair ilk görüntüler Marvel stüdyolarının Super Bowl vesilesiyle yayınladığı yeni tanıtımda ortaya çıktı. Burada WandaVision, The Falcon and the Winter Soldier ve Loki dizilerinden görüntüler seyrettik. Fakat tanıtımdaki en ilgi çekici detay Scarlet Witch ve Vision ikilisiyle bağlantılı. Normalde Wanda Maximoff’un Marvel dünyasının en güçlü karakterlerinden biri olduğunu ve çizgi romanlarda kendi gerçekliğini yarattığını biliyoruz. Bu gerçeklikte Vision ve Wanda ikiz çocuk sahibi oluyordu. Sonra bu bebeklerin akibeti pek de iyi olmuyordu. Görünen o ki malum ikizler WandaVision dizisinde de yer alacak. Fragmanda kahramanlarımız iki beşiğin önünde görülüyor. Bebekleri görmesek de, ikisinin çocuk sahibi olacağı net bir şekilde anlaşılıyor. Bu hikayenin Marvel Sinematik Evreni’nin geleceğini nasıl etkileyeceğini görmek için merakla bekliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Black Widow filminden Super Bowl tanıtımı