reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Scarlet Witch & Vision

Marvel’ın Scarlet Witch & Vision dizisinde enteresan isim tercihi

Marvel stüdyolarının Disney+ platformu için geliştirdiği dizilerden biri Avengers kahramanları Scarlet Witch & Vision ‘ın hikayesini anlatacak. Bu dizinin ismi sonunda belli oldu.

Bildiğiniz gibi Disney, Netflix’e rakip olacak nitelikte bir internet platformuyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. İsmi Disney+ olan bu platformda pek çok yeni Marvel dizisi göreceğiz. Loki, Winter Soldier & Falcon’un yanı sıra bir de Scarlet Witch ve Vision dizisi geliyor. Şimdiye kadar bu proje hakkında bildiklerimiz oldukça kısıtlıydı. Bir süre önce Captain Marvel filminin yazarlarından Jac Schaeffer dizinin senaryosunu yazacağı ortaya çıkmıştı. Fakat onun dışında proje hakkında hiçbir şey bilmiyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıklanan son detaylarla birlikte merak edilen bu dizisinin adının WandaVision olacağı belli oldu. Herkes dizinin adının Scarlet Witch & Vision olmasını bekliyordu. WandaVision ise oldukça enteresan bir tercih. Scarlet Witch’in gerçek adının kullanılmasının yanında iki kahramanın ismi bir araya getiriliyor. Bu da ikili arasındaki yakın ilişkiye de şahit olacağımızı düşünmemize sebep oluyor. Dizinin başrollerini Avengers ekibinde gördüğümüz Elizabeth Olsen ve Paul Bettany üstlenecek. Bunun dışında dizinin konusu, kaç bölüm olacağı ve ne zaman yayınlanacağına dair yeni bir bilgi yok.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame tanıtımı