reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Captain America liderliğinde yeni Avengers Endgame tanıtımı [Video]

Marvel hayranlarının büyük merakla beklediği Avengers Endgame gizemli tanıtım sürecine devam ederken Captain America’nın kahramanlarımızı sözleriyle cesaretlendirdiği yeni bir tanıtım izleyicilerle paylaşıldı.

Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War’un ardından büyük bir merakla beklenen Avengers Endgame yakında vizyona girmeye hazırlanıyor. Geri sayım devam ederken Marvel stüdyolarının paylaştığı tanıtımların sayısı da artıyor. Bu tanıtımlar önemli detayları ele vermemek üzere tasarlansa da, her yeni görüntü ve kahramanlarımızın sarf ettiği her yeni cümle büyük ilgi çekiyor. Bu durum 30 saniyelik son televizyon tanıtımında da değişmedi. Tanıtımın büyük bir kısmı zaten bildiğimiz anlardan oluşuyor. Bu görüntülere Captain America’nın kahramanlarımızı cesaretlendirmek için sarf ettiği sözler eşlik ediyor. Avengers ekibinden herkesin bir arada olduğu bu anlarda Steve Rogers şu sözleri sarf ediyor: “Ekibinizi biliyorsunuz, görevinizi biliyorsunuz. Hataya yer yok. Düzeltme şansı yok. Birbirinizi kollayın. Bu hayatımızın savaşı.” Ardından Guardians of the Galaxy ekibinden Rocket Raccoon’un Captain America için “bu işte gerçekten iyi” demesine şahit oluyoruz. Scott Lang de ona katılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tanıtımın en dikkat çekici kısmı bu son saniyeler oluyor. Kahramanlarımızı yeni kostümlerinin içinde mücadeleye hazırlanırken görüyoruz. Özellikle Iron Man’in Captain America’ya bakışı gözlerden kaçmıyor. Son saniyede hepsinin ellerinin bir araya gelişini görüyoruz. Onları bekleyen mücadeleyi ise ancak 26 Nisan’da öğrenebileceğiz. Bahsettiğimiz bu yeni tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.