reklamı kapat

POPÜLER

Iron Man Captain America

Iron Man ve Captain America odaklı Avengers Endgame tanıtımı [Video]

Avengers Endgame filminin sonunda izleyici karşısına çıkmasına az bir zaman kaldı. Marvel stüdyoları bu süreçte yeni tanıtımlar paylaşıyor. Televizyon için hazırlanan son tanıtımda ise Iron Man ve Captain America dinamiği dikkat çekiyor.

Bildiğiniz gibi Captain America Civil War filminden bu yana Tony Stark ve Steve Rogers arasındaki dinamik büyük oranda değişti. Başta birbiriyle anlaşamayan bu iki önce arkadaşlık kurdu. Ardından ikiye bölünen Avengers’ta birbirlerine karşı mücadele verdiler. Ancak temelde ikisinin hala arkadaş olduğunu ve birbirine değer verdiğini biliyoruz. Onların inişli çıkışlı arkadaşlık hikayesi Avengers Endgame ile bir sonuca ulaşacak. İçlerinden birinin büyük ihtimalle öleceği ancak bu büyük olaydan önce aralarının gerçek anlamda düzeleceği düşünülüyor. Paylaşılan Avengers Endgame tanıtımı ise barışma sürecini görmemize yardımcı oluyor gibi duruyor.

Önce Iron Man’in “Biz Avengers’ız bu işi bitirmemiz lazım” demesine şahit oluyoruz. Kahramanlarımızın “neye mal olursa olsun” diye yemin etmesinin ardından yeni bir sahne karşımıza çıkıyor. Tony Stark, Steve Rogers’a “Eski umut dolu halini özlüyorum” diyor. Captain America’nın da bu yoruma gülümseyerek karşılık verdiğini görüyoruz. Bu da dünyaya dönmeyi başaran Tony Stark’la Steve Rogers’ın arasındaki problemin düzelmeye başladığını gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Russo kardeşlerin yönettiği Marvel imzası taşıyan Avengers Endgame resmen 26 Nisan’da gösterime başlıyor. Ancak öncesinde 25 Nisan tarihli gösterimler bulmak da mümkün. Merakla beklenen film için paylaşılan son tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.