reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame Iron Man NASA

NASA’nın Avengers Endgame çözümüne Marvel’dan cevap

Geçtiğimiz günlerde Avengers Endgame fragmanında uzayda hapsolan Iron Man için tweet atan NASA‘ya Marvel’dan cevap geldi.

Avengers Endgame fragmanı, açılışı Iron Man ile yaparak hayranları hayli endişelendirdi. Uzayda sıkışıp kaldığı görünen kahraman, yiyeceği ve suyu tükendiği için adeta “son günlerini” geçiriyordu. Yakında oksijeninin de biteceğini söyleyerek ne kadar zor durumda olduğunu anlatan Iron Man’in kurtuluşu için teoriler olsa da, hayranlar NASA ile irtibata geçerek bir çözüm arayışına girmişti. NASA’ya atılan onlarca tweet’ten sonra ise beklenen cevap geldi. NASA verdiği cevapta Marvel Studios’u da etiketleyerek şöyle demişti: “Hey Marvel, Tony Stark’a olanları duyduk. Bildiğimiz kadarıyla yapmanız gereken ilk şey görev kontrol birimi üzerinden ‘Avengers bir sorunumuz var.’ mesajını dinlemek. Ancak eğer şu an sizinle iletişime giremiyorsa o zaman karadaki ekibin kayıp adamınızı bulabilmek için tüm kaynaklarını kullanarak gökyüzünü taramaya başlamasını öneririz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Iron Man için NASA yardımı

Marvel Studios’un NASA’ya cevabı ise gecikmedi elbette. Karadaki kahramanların da zor günler geçirdiği düşünülünce Marvel, NASA’dan yardım isteyerek şu tweet’i attı “Sağlayabileceğiniz her türlü yardım için minnettarız.

Şüphesiz NASA gök yüzünü Iron Man’i bulmak için tarayabilir. Ancak Avengers Endgame biraz daha farklı planlara sahip gibi. Her ne kadar Captain Marvel’ın Iron Man’i kurtaracağı düşünülse de, Iron Man’in öleceği ve geçmişteki Iron Man ile filmde devam edileceği gibi önemli bir teori de bulunuyor. Bu teoriyi ateşleyen şey ise Avengers Endgame fragmanındaki Scott Lang sahnesi. Burada detaylı bir şekilde düşüncelerimizi yazdığımız sahneye ilişkin açıklamamızı bulabilirsiniz. Film 26 Nisan’da vizyondaki yerini alacak.

İlgili video

Avengers Endgame fragmanı