reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Marvel’dan Avengers Endgame fragman teşekkürü

Avengers Endgame bekleyişi devam ederken geçtiğimiz günlerde paylaşılan fragman büyük ilgi çekti. Öyle ki Marvel stüdyolarından hayranlara teşekkür paylaşımı geldi.

Bildiğiniz gibi on yıllık geçmişiyle, yirmi bir filmle karşımıza çıkan bu koca dünya dünyanın dört bir yanından takip ediliyor. Marvel Sinematik Evreni’ne olan ilgi her geçen gün artıyor. Filmlerin gişede elde ettiği başarıların yanında kırdığı rekorların haddi hesabı yok. Örneğin paylaşılan fragmanlar daha ilk gün içinde öyle yoğun ilgi görüyor ki, YouTube’un rekor listesi Marvel ile dolmuş durumda. Son çıkan Avengers Endgame fragmanı da istisna olmadı. Herkes neler olacağını merakla beklerken, hayranlar sayısız teori üretirken beklenmedik bir anda gelen bu fragman ilk 24 saatte 268 milyon defa izlendi!

Marvel stüdyoları bu büyük başarının ardından The Avengers Twitter hesabından teşekkür mesajı paylaştı. Bu mesajda “Dünyanın en iyi hayranlarına Marvel stüdyolarının filmi Captain Marvel’ı ikinci haftasında da zirveye taşıdıkları için teşekkür ederiz. Avengers Endgame’in fragmanını 24 saatte 268 milyon izlenmeye ulaştırmak için ellerinden geleni yapan hayranlarımıza minnettarız.” sözleri yer aldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Normalde Hollywood filmleri paylaşılan ilk fragmanlarıyla büyük ilgi görüyor. Bu alışıldık bir durum fakat Avengers Endgame için paylaşılan ikinci fragmanın sadece 24 saat içinde 268 milyon izlenme ulaşması nereden bakarsanız bakın çok büyük bir başarı. Sadece bu sayı bile Marvel stüdyolarının filmin tanıtım sürecini ne kadar başarılı şekilde yürüttüğünü gözler önüne seriyor.

İlginizi çekebilir

Son Avengers Endgame fragmanı