reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 9. sezon 15. bölüm

The Walking Dead 9. sezon 15. bölüm “The Calm Before” tanıtım filmi [Video]

The Walking Dead’in sezon finaliyle karşımıza çıkmasına çok az kaldı. The Walking Dead 9. sezon 15. bölüm fragmanıyla fırtına öncesi sessizliği gözler önüne seriyor.

Sezon finalinden bir önceki bölümün yönetmenliğini Jeffrey F. January üstleniyor. Bölümün ismi de yaklaşan sezon finaline işaret edecek şekilde The Calm Before olarak açıklandı. Daha bölümü izlemeden büyük bir şeylerin yaşanacağını hissetmemizi sağlıyor. AMC tarafından paylaşılan özet her zamanki gibi çok kısa ve minik ipuçları içeriyor. Bu özete göre Kingdom tarafından düzenlenen etkinlik sayesinde hayatta kalan dört büyük topluluk seneler sonra bir araya geliyor. Büyük bir kutlama başlıyor. Bu sayede bazı anlaşmalar yenileniyor. Bazılarıysa can acıtacak seviyeye ulaşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Paylaşılan tanıtımda da Kingdom tarafından düzenlenen etkinliğin izlerini görüyoruz. Kingdom’ın başındaki Ezekiel umut dolu bir konuşma yapıyor. Carol da hemen onun yanında boy gösteriyor. Öte yandan fırtına öncesi sessizlik anlarını yaşadığımızı fark ediyoruz. Kahramanlarımız bir kez daha Fısıldayanlar ile burun buruna geliyor. İşler sezon finalinde fazlasıyla karşılacak gibi görünüyor.

The Calm Before isimli The Walking Dead 9. sezon 15. bölüm Amerika’da 24 Mart’ta ekrana gelecek. Bölüm için paylaşılan tanıtımı haberimizin girişinde bulup izleyebilirsiniz.