reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 9. sezon 4. bölüm

The Walking Dead 9. sezon 4. bölüm “The Obliged” tanıtım filmi [Video]

The Walking Dead’in karmaşa dolu dokuzuncu sezonu devam ediyor. The Walking Dead 9. sezon 4. bölüm tanıtımına bakılırsa çatışma şiddet kazanıyor.

Eğer dokuzuncu sezonu takip ediyorsanız ekibin artık eskisi gibi birbirine sık sıkıya bağlı olmadığını fark etmişsinizdir. Aksine sekizinci sezon finalinde Rick’in Negan’ı öldürmeme kararı alması kocaman bir çatlak yarattı. Bu çatlakla birlikte Maggie ve Daryl ona karşı saf almış durumda. The Obliged isimli bölümün özeti de bu bölünmenin etkilerinden bahsediyor. AMC‘nin paylaştığı resmi özete bakılırsa Rick Grimes‘ın medeni bir topluluk yaratma planları suya düşüyor. Bunun nedeni ise geçmişten kalma günahların ortaya çıkması oluyor. İntikamı alınmamış ve affedilmemiş bir kararı onun peşini bırakmıyor.

Paylaşılan tanıtıma baktığımızda bu yüzleşmenin Rick Grimes ve Daryl Dixon arasında yaşanacağını anlıyoruz. İkili birlikte motosiklet üstünde ilerlerken bir yerden sonra kavga etmeye başlıyor. Fiziksel bir boyuta ulaşan kavga ekibin yeniden bir araya gelmesini imkansız hale getirecek gibi duruyor. Bunun dışında Maggie Greene‘nin liderlik biçimi sorgulanmaya başlıyor. İnşa etmeye çalıştıkları medeniyet bu karmaşa arasında tuzla buz olacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead 9. sezon 4. bölüm Amerika’da 28 Ekim‘de izleyici karşısına çıkacak. Paylaşılan tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.