reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 9. sezon 6. bölüm

The Walking Dead 9. sezon 6. bölüm “Who Are You Now?” fotoğrafları

06 Kasım 2018

Rick Grimes’ın beklenen vedası gerçekleşmesiyle düzen alt üst oluyor. The Walking Dead 9. sezon 6. bölüm fotoğraflarına bakılırsa zaman atlaması yaşanıyor.

İsmi Who Are You Now? olarak açıklanan bölümde Rick Grimes‘ın gruba veda etmesinin ardından altı yıllık bir zaman atlaması yaşanıyor. Böylece dokuzuncu sezondaki ikinci zaman atlamasına şahit oluyoruz. Kahramanlarımız hayatlarına kaldıkları yerden devam ediyor. Yeni bir düzen oluşturuluyor ve topluluk gelişmeye devam ediyor. Negan’ın hala hapiste olduğu bu dünyada Judith Grimes büyümüş bir halde karşımıza çıkıyor. Onun herkesin sözünü dinlediği birine dönüştüğünü görüyoruz. Bunun ardındaki neden ise henüz belirsiz. Öte yandan dokuzuncu sezonun kötüleri olan The Whisperers ortaya çıkıyor. Bu yeni grupla karşılaşan kahramanlarımız ne olduğunu anlamakta zorlanıyor. Onlar ne kadar dişli bir düşman olduklarını sezonun geri kalanında gözler önüne serecek gibi görünüyor.  Bu yeni kötülerin hikayeye nasıl bir derinlik katacağı, yeni liderin nasıl belirleneceği ve ikinci zaman atlamasının hikayeye ne şekilde etkileyeceği büyük merak konusu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead 9. sezon 6. bölümüyle 11 Kasım‘da izleyici karşısına çıkacak. Paylaşılan tanıtımı hemen aşağıda, fotoğrafları ise haberimizin girişindeki galeride bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

The Walking Dead 9. sezon 6. bölüm tanıtımı