reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War Captain America

Avengers Infinity War’daki alternatif Captain America kostümleri

Avengers Infinity War izleyici karşısına çıkalı uzun zaman oldu ancak bizleri şaşırtmayı sürdürüyor. Son olarak Captain America alternatif tasarımları ortaya çıktı.

Bambaşka bir Captain America

Bildiğiniz gibi Captain America şimdiye kadar ülkesine bağlı bir asker imajına sahipti. Fakat Captain America Winter Soldier ile onun değişim süreci başlamış oldu. Steve Rogers önce düşmanları gerçekten alt edemediklerini öğrendi. Ardından Civil War‘da sevdiği, omuz omuza mücadele verdiği arkadaşlarıyla karşı karşıya geldi. Avengers Infinity War‘da onu daha bağımsız ve çok daha farklı bir şekilde gördük. Bir kaçak olmanın yanında tarzı da çok değişmişti. Uzattığı sakalları ve Amerikan bayrağı renklerinden arınmış kostümü çok dikkat çekmişti. Görünen o ki Steve Rogers’ı çok farklı bir şekilde görebilirdik.

avengers infinity war captain america

Marvel stüdyolarının yayınladığı Avengers Infinity War özel kitabında Captain America için düşünülen alternatif kostüm fikirleri gözler önüne seriliyor. Bu tasarımlarda onu kostümle değil, daha sıradan kıyafetlerle görüyoruz. Saçları uzun ve dağınık. Sakalları filmde gördüğümüzden biraz daha uzun. Yüzü gözü kir içinde. Kostümü ise çölde mücadele vermeye hazırlanan bir askeri andırıyor. Kısacası alıştığımızdan çok uzak bir havası var. Bu kadar değişimin fazla kaçacağı düşünülmüş olacak ki kahramanımızı sonra kendi kostümüne yakın bir kıyafetle gördük. Açıkçası bu tasarımın kullanılmaması daha doğru olmuş gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War çekim hataları