reklamı kapat

POPÜLER

Galaxy S10

Galaxy S10’un satış fiyatıyla ilgili son bilgiler

Samsung’un yeni amiral gemisi telefonu Galaxy S10 dört gözle bekleniyor. Önümüzdeki yıl tanıtılması beklenen Galaxy S10, üç farklı versiyonla kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Gelen son dedikodulara göre 5,8 inç düz ekranlı, 4G’li ve yan tarafta parmak izi sensörüne sahip Galaxy S10, 750 dolardan piyasaya sunulacak. Ekrana entegre parmak izi sensörlü, 5G’li ve 5,8 inç kavisli ekranlı Galaxy S10, 1.000 dolardan kullanıcıların karşısına çıkacak. 6,4 inç kavisli ekranlı, 5G’li ve ekrana entegre parmak izi sensörlü Galaxy S10’un fiyatı ise 1.100 dolar olacak.

5G teknolojisiyle telefonun piyasadaki ilk 5G’li telefonlardan biri olacağını söyleyelim. telefonun standart versiyonunda kavisli OLED ekranın, ekrana entegre parmak izi sensörünün ve üçlü kamera sisteminin de yer alacağı belirtiliyor. Uygun fiyatlı Galaxy S10 modelinde bu özelliklerin yer alacağı iddiası kullanıcıları mutlu edeceğe benziyor.

Samsung’un Galaxy S10 Lite haricinde diğer modellerini de pek tabii görücüye çıkarması bekleniyor. Ailenin en üstü için hazırlanan üçlü kamera sistemi “12 megapiksel, 16 megapiksel ve 13 megapiksel” kurulumunu kullanıyor. 12 megapiksel kameranın piksel boyutu 1.4um olarak görünürken, diğerlerinde ise 1um değeri karşımıza çıkıyor. Ayrıca 12 megapiksel kamerada F1.5 / F2.4 değişken diyafram kullanılırken, 16 megapiksel kamerada F1.9, 13 megapiksel kamerada ise F2.4 diyafram değeri yer alıyor. 12 megapiksel ve 13 megapiksel kameralara optik görüntü sabitleme koyduğu belirtilen firmanın, 12 megapiksel kamerayı normal, 16 megapiksel kamerayı geniş açı, 13 megapiksel kamerayı ise telefoto (Yakınlaştırma) olarak planladığı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung’un yeni üst düzey modeli ne zaman gün ışığına çıkacak?

Yeni modellerin önümüzdeki yılın şubat ayında görücüye çıkması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin yeni modelleri Mate 20 ailesinin karşısına çıkacak