reklamı kapat

POPÜLER

iPhone Xs

Çentikli iPhone Xs Max ve çentiksiz Samsung Galaxy S10’un ekran karşılaştırması

Sızıntılarıyla ün yapmış bir isim olan Benjamin Geskin, Galaxy S10’a ait olduğu iddia ettiği görselleri sosyal hesapları üzerinden paylaşmaya devam ediyor. Geskin’in Instagram hesabı üzerinden paylaştığı görsele bakıldığında Galaxy S10’un tasarımının dikkat çekici olduğu görülüyor.

iPhone Xs Max ile Galaxy S10’un ekranlarını karşılaştıran Geskin, Samsung telefondaki çentiksiz ekrana vurgu yapıyor. iPhone Xs Max’le karşılaştırıldığında çentiksiz bir ekrana sahip olmasını beklediğimiz Samsung’un telefonunda ön kamera ekrana gömülü durumda.  Çentiksiz bir tasarıma sahip olmasını beklediğimiz telefonların tasarımı kadar performansıyla da konuşulacağa benziyor. Gelen son dedikodulara göre 5,8 inç düz ekranlı, 4G’li ve yan tarafta parmak izi sensörüne sahip Galaxy S10, 750 dolardan piyasaya sunulacak. Ekrana entegre parmak izi sensörlü, 5G’li ve 5,8 inç kavisli ekranlı Galaxy S10, 1.000 dolardan kullanıcıların karşısına çıkacak. 6,4 inç kavisli ekranlı, 5G’li ve ekrana entegre parmak izi sensörlü Galaxy S10’un fiyatı ise 1.100 dolar olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Teknoloji dünyasının merakla beklediği telefon: Galaxy S10

Galaxy S10 ailesinin önümüzdeki yılın şubat ayında gerçekleşecek Mobil Dünya Kongresi’de gün ışığına çıkması bekleniyor. Telefonların tanıtılmasının ardından kısa bir süre içerisinde satışa sunulması bekleniyor.

İlgili Video

Prototip versiyon işte böyle görünüyor